Zamknij

Gwiazdy polskiego sportu złożyły kibicom wielkanocne życzenia. "Wspierajmy się"

12.04.2020 17:25
Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instagram/_rl9

Gwiazdy polskiego sportu złożyły kibicom wielkanocne życzenia. "Chcę wam życzyć wiele wytrwałości i zdrowia. Wierzę, że następne święta znów będą pełne radości. Wspierajmy się nawzajem w tym trudnym czasie" - napisał Robert Lewandowski w poście z załączonym wspólnym zdjęciem z żoną Anną.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W życzeniach od gwiazd polskiego sportu królują przede wszystkim te związane z panującą pandemią koronawirusa, chociaż sportowcy nie odnoszą się do niej bezpośrednio. Polscy mistrzowie życzą nade wszystko zdrowia i wytrwałości w tym trudnym okresie. Kilkoro z nich dziękowało przy okazji służbom medycznym za ogromną pracę.

Gwiazdy polskiego sportu złożyły kibicom wielkanocne życzenia [ZDJĘCIA]

"W czasie Wielkanocy, kiedy spędzamy czas z naszymi najbliższymi, chcę wam życzyć wiele wytrwałości i zdrowia. Wierzę, że następne święta znów będą pełne radości. Wspierajmy się nawzajem w tym trudnym czasie" - napisał Robert Lewandowski na swoim profilu na Instagramie, publikując przy tym zdjęcie ze swoją żoną Anną.

Lewandowska złożyła także osobiste życzenia na swoim blogu "Healthy Plan by Ann": "Życzę Wam z całego serca dużo sił, nadziei, a przede wszystkim spokoju i bliskości – choćby tej telefonicznej. Życzę Wam niewinnej radości z małych rzeczy. Docenienia tego, co jest najważniejsze dla Was. Pomyślcie o marzeniach, o rozwadze, o zdrowiu, o wsparciu dla tych najbardziej potrzebujących. Wszyscy mierzymy się z niewiadomą, wszyscy czekamy aż ten "zły sen" się skończy" - zaapelowała instruktorka fitness, po czym dodała: "Wszystkie życzenia stracą na wartości, jeśli nie będziemy zdrowi, dlatego... życzę Wam zdrowia, każdemu z Was – bez niego nic nie ma znaczenia" - podkreśliła sportsmenka.

"Kochani, życzę wam dużo radości, miłości i przede wszystkim zdrowia! Niech te święta, pomimo okoliczności, będą radosne i pełne nadziei na lepsze dni" - to z kolei życzenia od Adama Małysza.

Wyjątkowy wpis na Instagramie opublikował także lider polskiej reprezentacji siatkarzy - Wilfredo Leon. "Wesołego Alleluja! Wesołych Świąt Wielkanocnych! Cieszę się, że dziś mogę świętować z rodziną (mimo że jesteśmy poddani kwarantannie). Wysyłamy nasze myśli i modlitwy wszystkim, którzy nie mogą dziś być ze swoimi rodzinami (zwłaszcza pracownikom służby zdrowia) oraz tym, którzy zmagają się z chorobami. Życzę wam dużo zdrowia i miłości w tym trudnym czasie."

"Życzę Wam Świąt zdrowych, pełnych nadziei i miłości oraz smacznego jajka" - napisała z kolei krótko dwukrotna mistrzyni olimpijska w rzucie młotem Anita Włodarczyk, która podzieliła się ze swoimi fanami fotografią wielkanocnych jajeczek.

"Dużo zdrowia, wytrwałości oraz cierpliwości" - życzył Kamil Glik, publikując swoje zdjęcie z żoną Martą.

Zdjęcie stroika z życzeniami opublikowała również Agnieszka Radwańska. "Zdrowych i spokojnych świąt" - napisała.

Żużlowy mistrz świata Bartosz Zmarzlik nagrał z kolei krótkie wideo. "Zdrowych i spokojnych świąt. Wesołego Alleluja" - powiedział.

"Wszystkim życzę wesołych świąt, wesołych!!! (Kreatywność i dystans do siebie - tego Wam życzę)" - motywował Piotr Lisek. Czołowy tyczkarz świata zaapelował przy okazji do kibiców, by ci stosowali się do zaleceń pozostania w domu.

"Wesołych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich. To trudny czas dla każdej rodziny i każdej osoby. Spróbujcie myśleć pozytywnie. Wiem, że łatwiej to powiedzieć niż zrobić, ale to wszystko kiedyś się skończy. Cieszcie się czasem z rodziną" - życzył były koszykarz NBA, Marcin Gortat, i dodał: "Nie zapominajcie o prawdziwych bohaterach: służbie medycznej i pierwszej pomocy"

Siatkarski mistrz świata Andrzej Wrona zdecydował się na życzenia w nieco bardziej humorystyczny stylu: "Jak nie można wyjść do słoneczka, trzeba słoneczko zaprosić do środka. Mimo wszystko słonecznych świąt, kochani" - napisał reprezentant Polski i dodał zdjęcie z żoną i psem w przebraniu... słońca.

My również dołączamy się do życzeń. Wesołych, ciepłych i zdrowych świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

RadioZET.pl