Zamknij

Masakra w USA. Trzy osoby zastrzelone na polu golfowym

05.07.2021 16:44
Gene Siller nie żyje
fot. Shutterstock

Gene Siller, znany amerykański golfista, oraz dwóch innych mężczyzn zostało zastrzelonych na polu golfowym Pinetree Country Club w Kennesaw w stanie Georgia. Do tragedii doszło w przeddzień amerykańskiego Święta Niepodległości - 3 lipca.

Gene Siller był cenionym amerykańskim golfistą. Brał udział w krajowych zawodach, a po zakończeniu kariery w 2007 roku pracował jako instruktor oraz dyrektor ośrodka Pinetree Country Club w Kennesaw. To właśnie w miejscu jego pracy w niedzielę 4 lipca doszło do tragedii.

Jak wynika z ustaleń śledczych, ciało Sillera zostało znalezione przy dziesiątym dołku. Wcześniej mężczyzna podszedł do furgonetki ustawionej na polu golfowym, by sprawdzić, co tam się dzieje. 41-letni golfista nie był jedyną ofiarą - w samochodzie zaparkowanym nieopodal znaleziono zwłoki dwóch innych mężczyzn. Oni także zostali zastrzeleni.

Gene Siller nie żyje

"Wszyscy jesteśmy głęboko zasmuceni tragicznymi wydarzeniami, które miały miejsce w Pinetree. Nasze myśli i modlitwy są z rodziną i przyjaciółmi Gene'a" - napisano w oświadczeniu Georgia State Golf Association.

Gene Siller był bardzo lubianą osobą w środowisku amerykańskiego golfa. "Był super gościem z dwójką małych dzieci i piękną żoną" - wspominał jego przyjaciel Marc Cain.

Trwają poszukiwania sprawcy masakry.

RadioZET.pl/sportowefakty.wp.pl/biographydata.org