Zamknij

Skandal na Gali Mistrzów Sportu: Przerwali wypowiedź Stochowi i rozłączyli go. Krytyka widzów

Maciej Walasek
06.01.2019 20:47
Skandal na Gali Mistrzów Sportu: Przerwali wypowiedź Stochowi i rozłączyli go. Krytyka widzów
fot. Radio ZET

Podczas Gali Mistrzów Sportu doszło do kontrowersyjnego zachowania. W momencie, gdy przemawiał Kamil Stoch, prowadzący nie pozwolił dokończyć jego wypowiedzi, przez co rozłączono połączenie z trzykrotnym mistrzem olimpijskim.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Podczas 84. plebiscytu Przeglądu Sportowego poznaliśmy Sportowca Roku 2018. Statuetka trafiła do Bartosza Kurka, który pokonał Kamila Stocha. Wcześniej ogłoszono nazwiska ośmiu sportowców z pierwszej dziesiątki. Każdy miał chwilę, aby wygłosić krótkie przemówienie.

Nie mogło zabraknąć choćby skoczka z Zębu. Chociaż trzykrotny mistrz olimpijski przebywał w Austrii, gdzie rywalizował w Turnieju Czterech Skoczni, udało się połączyć z liderem polskiej kadry. Stoch zaczął dziękować wszystkim, którzy pomagają mu osiągać sukcesy. Szczególne podziękowania powędrowały do jego żony. W tym momencie wypowiedź zawodnika została przerwana i pomimo kilku prób 31-latka, że chciałbym jeszcze coś dodać, rozłączono rozmowę.

Zobacz także

- Może by tak dać Panu Stochowi dokończyć, po tym jak się mu nie dawało dojść do słowa...- brzmiał jeden komentarz w mediach społecznościowych. 

- Co za chamstwo, nie daliście dokończyć Kamilowi mówić – zaznaczył jeden z internautów.

 Oprócz tego widzowie wypomnieli prowadzącej, że ta wspomniała o porażce Stocha.

- Chylewska dop...rzyła tekstem o nieudanym występie Stocha. Tyle lat w sportowym dziennikarstwie i taki niewypał – czytamy w komentarzu.

RadioZET.pl/sportowefakty.pl/MW