Felipe Massa wie, kto go zastąpi w Williamsie

Maciej Walasek
25.11.2017 12:00
Felipe Massa

Felipe Massa wie, który kierowca zastąpi go w bolidzie Williamsa w 2018 roku.  Jednocześnie dla Brazylijczyka ten, kto zostanie jego zastępcą nie ma dla niego znaczenia.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Weekend w Abu Zabi jest ostatnim dla Massy jako kierowcy Formuły 1. Chociaż ekipa z Grove nie ogłosiła nazwiska jego następcy, czołowi dziennikarze są przekonani, że to Robert Kubica zostanie zespołowym partnerem Lance’a Strolla. 36-latek zapytany o to, na kogo by postawił, powiedział, że wie, kto go zastąpi, ale nie chciał ujawniać tej informacji.

Zobacz także

- Myślę, że ja już to wiem i nie muszę nikogo obstawiać. Wiem, ale wam nie powiem! – mówił były zawodnik Ferrari.

Jednak kilka chwil wcześniej, brazylijski kierowca dał pociągnąć się za język, kiedy reporter telewizyjny chciał dowiedzieć się, czy Kubica poradzi sobie w Williamsie, jeśli ci zdecydują się właśnie na niego.

– Nie wiem. Przekonamy się w przyszłym roku... – ujawnił Massa z kwaśną miną.

Wcześniej 36-latek wielokrotnie atakował Polaka w swoich wypowiedziach mówiąc, że krakowianin  ze swoimi ograniczeniami nie da z siebie stu procent. Na Yas Marina wyrażał się już delikatniej.

 – Życzę zespołowi jak najlepiej i lepiej będzie, jeśli tu się zatrzymam. Szczerze mówiąc to, kto mnie zastąpi, nie ma już dla mnie znaczenia.

Jak na razie Williams oficjalnie potwierdził udział Kubicy podczas posezonowych testów w Abu Zabi. 32-latek będzie jeździł we wtorek rano i w środę po południu.

RadioZET.pl/PrzeglądSportowy/mw