Zamknij

Dzień Matki u sportowców. Lewandowski, Małysz i inni publikują zdjęcia mam

26.05.2020 17:43
Mama Roberta Lewandowskiego
fot. Robert Lewandowski/Instagram

Dzień Matki 2020. Robert Lewandowski, Kamil Grosicki, Adam Małysz i inni polscy sportowcy z okazji obchodzonego 26 maja Dnia Matki opublikowali w sieci zdjęcia - archiwalne bądź współczesne - swoich mam.

Polscy sportowcy w mediach społecznościowych chętnie dzielą się z kibicami zdjęciami ze swojego życia prywatnego. W Dniu Matki wielu z nich właśnie za ich pośrednictwem złożyło życzenia swoim mamom i opublikowało fotografie.

"Najpiękniejsza, najkochańsza, najwspanialsza, najcierpliwsza... NAJLEPSZA. Kocham Cię! Bez Ciebie mój świat byłby głupi. Zawsze byłam średnia w pisaniu wierszyków, ale ten był szczery przynajmniej - napisała reprezentantka Polski i kapitan Chemika Police Martyna Grajber.

Dzień Matki 2020: ZDJĘCIA mam polskich sportowców

"Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam z okazji ich pięknego święta! Pamiętajmy, że nasze mamy są wyjątkowe i zasługują na wspaniałe traktowanie (nie tylko od święta)" - zauważył były skoczek, a obecnie dyrektor polskiej kadry w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej Adam Małysz.

"Wyjątkowa kobieta w moim życiu. Zawsze dbasz, by było mi jak najlepiej nawet kosztem swojej wygody. Kocham cię mamo" - podkreślił był reprezentant Polski Sebastian Mila.

Inni sportowcy byli mniej wylewni, ograniczając się zwykle do krótkich życzeń i wyznania miłości. Tak uczynili m.in. Robert Lewandowski, Katarzyna Skowrońska-Dolata, Łukasz Kubot, Andrzej Wrona, Karolina Kowalkiewicz czy Radosław Majdan.

RadioZET.pl