Zamknij

Pazdan z włosami, "Pudzian" z Mikołajem. Tak wyglądali sportowcy w dzieciństwie [ZDJĘCIA]

01.06.2020
Aktualizacja: 01.06.2020 17:30
Mariusz Pudzianowski w dzieciństwie
7 Zobacz galerię
fot. Mariusz Pudzianowski/Facebook

Z okazji obchodzonego 1 czerwca Międzynarodowego Dnia Dziecka polscy sportowcy podzielili się z kibicami zdjęciami z czasów dzieciństwa. Na taki krok zdecydowali się m.in. Mariusz Pudzianowski, Michał Pazdan i Zuzanna Górecka.

Sportowcy dwojako świętują Dzień Dziecka 2020. Część z nich opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoimi pociechami, inni, często ci, którzy nie doczekali się jeszcze potomstwa, postanowili w inny sposób uczcić ten dzień. Dzięki temu możemy przekonać się, jak wyglądali w dzieciństwie i jak bardzo się zmienili.

"Przestraszony" Mariusz Pudzianowski, były strongman, a obecnie zawodnik MMA, zamieścił uroczą fotografię ze św. Mikołajem. Siatkarka reprezentacji Polski Zuzanna Górecka pokazała swojego brata i gdyby nie sukienka, trudno byłoby ich odróżnić. Michał Pazdan, reprezentant Polski w piłce nożnej, kolejny raz udowodnił, że kiedyś posiadał włosy.

Polscy portowcy w dzieciństwie [GALERIA]

"Marzyłam, aby zostać prawnikiem i piłkarką, nic nie wyszło... Ale jestem szczęśliwa i dalej marzę" - napisała Paulina Maj-Erwardt, która została bardzo dobrą siatkarką.

Zdjęcia opublikowali także m.in. czołowa biegaczka na 400 m, członkini sztafety potocznie zwanej "Aniołkami Matusińskiego" Małgorzata Hołub-Kowalik, oszczepniczka Marcelina Witek i Anna Jagaciak-Michalska, była specjalistka od skoku w dal i trójskoku.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl