Zamknij

Hokeista wytrącił kibicowi kubek z piwem. Zwrócił mu pieniądze

22.12.2021 09:54
Dylan Larkin
fot. Twitter/screen

Dylan Larkin, hokeista drużyny NHL Detroit Red Wings, w trakcie rozgrzewki wpadł w bandy i przypadkowo wytrącił jednemu z kibiców kubek z piwem. 25-letni Amerykanin postanowił jednak zapłacić za wyrządzone szkody i zwrócić fanowi pieniądze.

Dylan Larkin, brązowy medalista hokejowych mistrzostw świata w 2015 i 2018 roku oraz kapitan Detroit Red Wings, jest jedną z największych gwiazd NHL. Fani tego sportu znają go doskonale, a ci, dla których do tej pory był postacią anonimową, poznali go z filmiku, który podbija media społecznościowe.

W trakcie rozgrzewki przed meczem z New York Islanders 25-latek z dużym impetem uderzył w bandę odgradzającą lodowisko od trybun. W rezultacie kibic z pierwszego rzędu musiał pogodzić się z utratą piwa; plastikowy kubek wypadł mu z dłoni. Larkin nie pozostawił tej sytuacji, a wszystko zostało nagrane nie tylko przez kamery, ale także przez ustawione w pobliżu mikrofony, dzięki czemu doskonale możemy zrozumieć, co się dokładnie wydarzyło.

Dylan Larkin oddał kibicowi pieniądze za piwo [WIDEO]

- Cholera, przepraszam. Czuję się z tym fatalnie - mówił Larkin. Amerykanin podjechał do swojej ławki rezerwowych i zapytał pracownika klubu odpowiedzialnego za szatnię Ricka Szubera, czy ma portfel, bo potrzebuje 20 dolarów. Wskazał przy tym kibica, któremu należy się zwrot pieniędzy za wytrącone piwo.

Zabawna sytuacja nie wytrąciła Larkina z uderzenia, bo to on zdobył pierwszego gola w tym meczu. Red Wings wygrali z Islanders 2:1.

RadioZET.pl/nhl.com