Polacy wicemistrzami Europy! Kapitalny występ duetu Stepun - Grabowski

20.08.2022 15:04

Duet Jakub Stepun i Bartosz Grabowski zajął drugie miejsce w finale wyścigu  K2 na 200 metrów. Złoto trafiło w ręce Włochów, którzy byli lepsi tylko o 0,01 sekundy.

Jakub Stepun i Bartosz Grabowski

Jakub Stepun i Bartosz Grabowski zdobyli srebrny krążek w ME w Monachium. W finale wyścigu  K2 na 200 metrów Polacy byli gorsi tylko od Włochów, którzy byli lepsi o 0,01 sekundy. Trzeci na mecie zameldowali się Litwini.

Sukces polskiego duetu był idealnym zwieńczeniem obfitującej w medale soboty. Nasi kajakarze zdobyli drugi srebrny, a łącznie szósty medal na mistrzostwach w Monachium.

Duet Stepun - Grabowski wicemistrzami Europy

Przed nami kolejne emocje w "maratońskim" kajakarstwie. Na dystansie 5000 metrów w singlu medal będą starali się wywalczyć Łukasz Witkowski oraz Rafał Rosolski. Później na tym samym dystansie zobaczymy także Magdę Stanny.