Coachella 2019 - LIVE STREAM: gdzie i kiedy oglądać festiwal Coachella online?

Weronika Domoradzka
03.04.2019 09:09
Coachella 2019 - LIVE STREAM: gdzie i kiedy oglądać festiwal Coachella online?

Gdzie obejrzeć Coachellę 2019 online? To pytanie zadaje sobie wielu fanów podobnych wydarzeń, którzy nie mogą uczestniczyć w jednym z najpopularniejszych festiwali, ale chcieliby obejrzeć relację na żywo. Przedstawiamy informacje o transmisji z festiwalu i sprawdzamy szczegóły dotyczące live streamu z Coachelli 2019.

Coachella 2019 - ONLINE. Gdzie obejrzeć festiwal Coachella 2019 na żywo w internecie? Czy będzie przewidziany live stream? Kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie? Kto wystąpi i jakie będą koncerty? Przedstawiamy informacje o festiwalu i sprawdzamy, gdzie obejrzeć transmisję z Coachelli 2019.

Coachella 2019 - LIVE STREAM: gdzie obejrzeć festiwal na żywo online?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników wydarzeń muzycznych, którzy zastanawiają się, gdzie obejrzeć festiwal Coachella 2019 online i czy w ogóle odbędzie się transmisja na żywo - planowany jest live stream z Coachelli 2019. Festiwal będzie można oglądać na platformie Youtube, pod tym LINKIEM. Oprócz koncertów, na Youtube będzie można obejrzeć także wywiady z artystami czy materiały zza kulis.

Coachella to jeden z największych festiwali muzycznych na świecie. Co roku przyciąga on nie tylko tysiące fanów muzyki, ale i miłośników mody festiwalowej, popularne blogerki i influencerki. Można tam spotkać także ludzi znanych z branży modowej czy filmowej. Wszystkie osoby, które odpowiednio wcześniej nabyły bilety na Coachellę 2019, na żywo będą mogły obejrzeć występy popularnych artystów. Ci, którzy z różnych powodów nie mogą pojawić się na festiwalu w Kalifornii, mają możliwość - jak już wspominaliśmy powyżej - obejrzenia Coachelli 2019 online.

Kiedy Coachella 2019 i kto wystąpi? [DATA, LINE-UP]

Festiwal Coachella 2019 tradycyjnie zaplanowany jest na dwa weekendy od piątku do niedzieli - 12-14 kwietnia oraz 19-21 kwietnia. Line-up Coachelli 2019 przedstawia się naprawdę imponująco. Na scenie zagra kilkadziesiąt artystów, a wśród nich m.in. Childish Gambino, Janelle Monae, Tame Impala, Solange, Kid Cudi, Aphex Twin, Ariana Grande, Khalid, Zedd, Bad Bunny, Cirez D, Gucci Gang, NGHTMRE, Ella Mai, Nina Kraviz, the 1975, Diplo, Jaden Smith, Rosalia.

Więcej szczegółowych informacji o artystach i nie tylko można znaleźć na oficjalnej stronie festiwalu.

RadioZET.pl/JW