Zamknij
Robert Lewandowski z rodziną
16 Zobacz galerię
fot. Instagram

Boże Narodzenie to szczególny czas dla wszystkich, także dla samych sportowców. Chociaż z powodu pandemii koronawirusa tegoroczna celebracja wygląda nieco inaczej, nie brakuje im optymizmu. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo zdjęć i życzeń od sportowców, a kibice mogli zobaczyć, jak ich idole spędzają ten wyjątkowy czas.

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia dla wielu sportowców są inne niż w ubiegłych latach. Mimo pandemii koronawirusa wielu z nich cieszy się, że ten wyjątkowy czas może spędzić z bliskimi. Fanów z pewnością zaskoczył Artur Sobiech, który wspólnie ze swoją żoną Bogną poinformował, że spodziewają się dziecka. Z kolei Dawid Kubacki razem z żoną Martą oczekują narodzin córki.

- Zdrowia, radości, miłości i pogody ducha. Wesołych Świąt – napisał mistrz świata z Seefeld.

Boże Narodzenie 2020: Tak polscy sportowcy spędzają święta

Swoje zdjęcia z celebracji Bożego Narodzenia opublikowali m.in. Jan Błachowicz, Łukasz Fabiański, Andrzej Wrona, Mariusz Wlazły, Bartosz Zmarzlik, Joanna Jędrzejczyk i Kamil Grosicki.

- Niech cud narodzin Bożego Dziecięcia pokrzepi serca, niesie radość i obdarza nadzieją. Moc MIŁOŚCI, WIARY i NADZIEI zależy od Was kochani. WESOŁYCH ŚWIĄT – czytamy na profilu Jędrzejczyk.

- Na chwilę odetnijmy się od całego syfu, który nas otacza i cieszmy się chwilą. Wesołych! – skwitował Błachowicz.

Sprawdź, jak polscy sportowcy obchodzą tegoroczne Boże Narodzenie i obejrzyj galerię!

RadioZET.pl/