Zamknij

Była randka, jest zaproszenie. Miły gest NFL w stronę Genie Bouchard i jej „twitterowego chłopaka”

Krzysztof Sobczak
23.01.2018 10:07
Genie Bouchard i John Goekhre
fot. Instagram/Genie Bouchard

Ta historia wydaje się nie mieć końca. Genie Bouchard i John Goehrke, student, który wygrał z nią zakład „o randkę” podczas ubiegłorocznego Super Bowl, zostali zaproszeni na lutowy finał rozgrywek, w którym New England Patriots będą bronili tytułu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Super Bowl 2017 Bouchard i Goehrke śledzili na ekranach telewizorów. Kiedy Atlanta Falcons prowadziła 28:3, tenisistka napisała na Twitterze: — Wiedziałam, że Atlanta wygra. Na posta zareagował student z Chicago: — Jeśli Patriots wygrają, pójdziesz ze mną na randkę?

Zobacz także

Okazało się, że Kanadyjka popełniła klasyczny falstart, bowiem Patriots odrobili straty i po dogrywce wygrali 34:28. Bouchard wywiązała się z zobowiązania i dzień po walentynkach umówiła się z chłopakiem na randkę. Poszli m.in. na mecz NBA Brooklyn Nets — Milwaukee Bucks.

Zaproszenie na finał

To nie było pierwsze i jedyne spotkanie tej pary. John odwiedził Genie na kilka tygodni przed świętami Bożego Narodzenia, a teraz będą mieli okazję zobaczyć się na tegorocznym finale Super Bowl. NFL Canada za pośrednictwem Twittera zaprosiła ich na wydarzenie i oboje je przyjęli.

„O mój Boże, być tam, gdzie wszystko się zaczęło? Będę!” — odpowiedziała Bouchard. „Jest coraz lepiej. Będę.” — potwierdził również John.

Super Bowl 2018 odbędzie się 4 lutego w Minneapolis. O trofeum powalczą broniący tytułu Patrioci z Philadelphią Eagles.

RadioZET.pl/KS