Benefis Włodzimierza Szaranowicza: Halo, Włodku! Gdzie obejrzeć? Transmisja TV

Maciej Walasek
19.04.2019 18:51
Włodzimierz Szaranowicz
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Benefis Włodzimierza Szaranowicza zostanie wyemitowany w Telewizji Polskiej. To program poświęcony polskiej ikonie komentarza sportowego. Wśród gości znaleźli się dziennikarze i sportowcy. Gdzie obejrzeć benefis Włodzimierza Szaranowicza? Transmisja TV i o której godzinie?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Benefis Włodzimierza Szaranowicza: Halo Włodku! O której obejrzeć benefis Włodzimierza Szaranowicza? Gdzie oglądać Benefis Włodzimierza Szaranowicza: Halo, Włodku!

Włodzimierz Szaranowicz od ponad 40 lat był dziennikarzem Telewizji Polskiej, gdzie stał się prawdziwą legendą dziennikarstwa. W latach 2009-17 był dyrektorem redakcji sportowej TVP i kanału TVP Sport. Mimo że prowadził relacje z wielu dyscyplin sportowych, kibice w większości zapamiętali go z komentowania skoków narciarskich i lekkiej atletyki. W przeciągu czterech dekad, Szaranowicz aż 19 razy był akredytowany na letnie i zimowe igrzyska olimpijskie, co klasyfikuje go na zdecydowanym pierwszym miejscu wśród wszystkich polskich dziennikarzy sportowych oraz w ścisłej czołówce na światowej liście.

Benefis Włodzimierza Szaranowicza: Co czeka widzów w trakcie programu?

Benefis Włodzimierza Szaranowicza: „Halo, Włodku!" będzie wydarzeniem obfitującym w wiele interesujących rzeczy m.in.: widzowie poznają przeróżne ciekawostki z życia dziennikarza, zabawne historie komentatora, a także wypowiedzi na temat Szaranowicza od członków jego rodziny, kolegów z redakcji, sportowców i działaczy sportowych.

W trakcie programu nie zabraknie udziału innych komentatorów sportowych: Dariusza Szpakowskiego i Marka Rudzińskiego. W wydarzeniu wzięli również udział sportowcy: Tomasz Majewski, Monika Pyrek, Jacek Wszoła, Władysław Kozakiewicz. Sofia Ennaoui, Radosław Majdan i Piotr Małachowski.

Benefis Włodzimierza Szaranowicza: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV

Benefis Włodzimierza Szaranowicza „Halo, Włodku!” będzie transmitowany w wielkanocny poniedziałek, 22 kwietnia w TVP1. Program rozpocznie się o godzinie 17.30.

RadioZET.pl/MW