Zamknij

Bartosz Zmarzlik został ojcem. Pokazał zdjęcie i zdradził imię syna

17.03.2021 10:27
Bartosz Zmarzlik został ojcem
fot. Piotr Molecki/East News

Bartosz Zmarzlik, dwukrotny indywidualny mistrz świata w jeździe na żużlu, na Instagramie poinformował, że został ojcem. 25-latek pokazał zdjęcie syna i zdradził jego imię.

Bartosz Zmarzlik po zakończeniu ubiegłorocznego Grand Prix w Pradze przekazał radosną nowinę. - Czułem, że nie jestem sam w tym finale, bo Zmarzlik team się wkrótce powiększy. Tata powiedział, że już zacznie robić motorek dla małego, bo płeć już jest znana - mówił po zwycięstwie. W nocy z wtorku na środę poinformował zaś, że na świat przyszedł jego syn.

- Cześć, jestem Antek - tak rozpoczął swój wpis na Instagramie. Jednocześnie opublikował zdjęcie syna i jego mamy Sandry Grochowskiej. - Myślę, że po tym, co dziś zobaczyłem, wszystkie MAMY jesteście dla mnie mistrzyniami Świata!!! Dziś po raz trzeci poczułem coś wyjątkowego - dodał żużlowiec.

Bartosz Zmarzlik został ojcem

Pod wpisem Zmarzlika pojawiło się mnóstwo komentarzy. Gratulacje złożyli m.in. Sofia Ennaoui, Joanna Jędrzejczyk, Sebastian Mila, Jason Doyle, Jason Crump, Fredrik Lindgren czy Anita Włodarczyk.

RadioZET.pl