Zamknij

Bartosz Zmarzlik znów zwycięski we Wrocławiu. Fenomenalny finisz Polaka

31.07.2021 22:15
Bartosz Zmarzlik
fot. PAP

Bartosz Zmarzlik wygrał w sobotę żużlową Grand Prix we Wrocławiu. Drugie miejsce zajął Rosjanin Artiom Łaguta, a trzeci był Duńczyk Leon Madsen. Polak zwyciężył w stolicy Dolnego Śląska po raz drugi. Najlepszy był również w piątek.

Bartosz Zmarzlik wygrał w sobotę ponownie żużlową Grand Prix we Wrocławiu. Drugie miejsce zajął Rosjanin Artiom Łaguta, a trzeci był Duńczyk Leon Madsen. Polak powtórzył wynik z piątku. W klasyfikacji generalnej po czterech turniejach prowadzą Maciej Janowski i Łaguta z takim samym dorobkiem punktowym (66).

Zasadniczą część zawodów wygrał Brytyjczyk Tai Woffinden, który w ostatniej serii w świetnym stylu pokonał jadącego z biegu na bieg coraz lepiej Rosjanina Łagutę.

Bartosz Zmarzlik znów zwycięski we Wrocławiu. Fenomenalny finisz Polaka

Po tej wygranej aktualny mistrz świata awansował na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej i ma trzy oczka straty do Janowskiego i Łaguty.

Kolejny słaby start zanotował trzeci z Polaków Krzysztof Kasprzak. Jeżdżący na co dzień w zespole z Grudziądza zawodnik zdobył tylko punkt i podobnie jak w piątek zajął 16. miejsce.

RadioZET.pl/PAP