Zamknij

Bal Mistrzów Sportu 2021: GODZINA. Kiedy i o której godzinie gala?

09.01.2021 13:00
Bal Mistrzów Sportu 2021
fot. Piotr Molecki/East News

Bal Mistrzów Sportu to wydarzenie, które wzbudza ogromne emocje wśród kibiców. Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się Gala Mistrzów Sportu 2021. Data została już oficjalnie potwierdzona. Relacja i wyniki tego wydarzenia na żywo na sport.radiozet.pl.

Bal Mistrzów Sportu 2021 wyłoni najlepszego sportowca Polski 2020 roku. Wśród nominowanych mamy przedstawicieli skoków narciarskich, żużla, siatkówki, a nawet MMA. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego" w tym roku wydaje się być bardzo wyrównany, a to za sprawą kapitalnego dla polskich sportowców roku 2020.

Jednym z faworytów do zdobycia nagrody jest Robert Lewandowski. Piłkarz Bayernu Monachium zgarnął w 2020 roku wszystkie najważniejsze nagrody indywidualne i drużynowe. Został m.in. najlepszym piłkarzem w plebiscycie FIFA i UEFA. Gdyby nie pandemia koronawirusa, zapewne sięgnąłby także po prestiżową Złotą Piłkę.

Bal Mistrzów Sportu 2021: Transmisja. Gdzie obejrzeć galę?

Gala Mistrzów Sportu 2021: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać?

Oprócz niego duże szanse na wygraną podczas Balu Mistrzów Sportu 2021 ma Iga Świątek. Młoda tenisistka w wielkim stylu sięgnęła po zwycięstwo w wielkoszlemowych French Open. Nie wolno tez zapominać o Bartoszu Zmarzliku. Nasz żużlowiec, triumfator poprzedniej edycji plebiscytu "Przeglądu Sportowego", obronił tytuł mistrza świata. Na wielkie słowa uznania zasługują też skoczkowie narciarscy - Kamil Stoch czy Dawid Kubacki, podobnie jak Jan Błachowicz, który zdobył pas mistrza UFC.

Gala Mistrzów Sportu to wielkie wydarzenie dla samych sportowców, ale też kibiców. Widzowie mogą obejrzeć zawodników w niecodziennym wydaniu - w eleganckich strojach na uroczystej imprezie. To zwłaszcza popis dla pań. W poprzednich latach furorę na Balu Mistrzów Sportu robiły m.in. Anna Lewandowska czy Ewa Bilan-Stoch.

Gala Mistrzów Sportu 2021 NA ŻYWO. Relacja i wyniki balu

Gala Mistrzów Sportu 2021 odbędzie się w sobotę, 9 stycznia, o godz. 20.00. Relacja i wyniki plebiscytu "Przeglądu Sportowego" na żywo na sport.radiozet.pl.