Zamknij

BAFTA 2019 - gdzie obejrzeć i kiedy? Transmisja z gali BAFTA online, w TV

Weronika Domoradzka
10.02.2019 19:00
BAFTA 2019 - gdzie obejrzeć i kiedy? Transmisja z gali BAFTA online, w TV
fot. ---

Gdzie obejrzeć galę BAFTA 2019? Informacji na ten temat szuka wiele osób, które relację ze zbliżającej się uroczystości chcą śledzić na żywo. Ceremonia wręczenia prestiżowych nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej odbędzie się w pierwszej połowie lutego. Sprawdzamy informacje o transmisji telewizyjnej i streamie gali BAFTA 2019 online.

BAFTA 2019 - gdzie obejrzeć galę rozdania nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej? Kiedy odbędzie się uroczystość? O której godzinie transmisja i na jakim kanale? Czy ceremonię będzie można obejrzeć online? Sprawdzamy informacje o transmisji BAFTA 2019.

BAFTA 2019 - gdzie obejrzeć i kiedy? TRANSMISJA w TV

Informacji o tym, gdzie obejrzeć galę BAFTA 2019, szuka wiele osób, które chcą śledzić długo wyczekiwaną ceremonię na żywo. Jak czytamy na stronie pl.techq.eu, transmisja gali BAFTA 2019 dostępna będzie w telewizji na brytyjskim kanale BBC One. Niestety żaden polski kanał nie będzie prowadził relacji z wydarzenia.

» BAFTA 2019 - WYNIKI. Kto zdobędzie statuetkę? [LISTA ZWYCIĘZCÓW BAFTA 2019] «

Ceremonia rozdania nagród BAFTA 2019 odbędzie się w niedzielę, 10 lutego w Royal Albert Hall w Londynie. Będzie to już 72. edycja uroczystości, podczas której zostaną nagrodzone filmy oraz ich twórcy łącznie w 24 kategoriach, m.in. najlepszy film, najlepszy reżyser, najlepszy scenariusz oryginalny oraz najlepszy aktor i aktorka w roli głównej. Galę poprowadzi brytyjska aktorka filmowa Joanna Lumley.

BAFTA 2019: online. Gdzie obejrzeć galę na żywo w internecie?

Choć transmisja z uroczystości nie będzie dostępna w telewizji na żadnym polskim kanale, to będzie można obejrzeć galę BAFTA 2019 online. Naturalnie ceremonia w internecie dostępna będzie w BBC iPlayer, jednak nie będzie to jedyna opcja.

Jak czytamy na stronie wydarzenia, BAFTA planuje rozpoczęcie transmisji na żywo online na stronie bafta.org. Początek w niedzielę o godzinie 18:00.

RadioZET.pl/JW