Zamknij

Atak rakietowy na halę sportową w Charkowie. To wideo przeraża

06.03.2022 11:22
hala sportowa w Charkowie
fot. twitter.com/Buckarobanza

Wojna w Ukrainie trwa. Rosyjskie wojska nie mają litości i bombardują także obiekty cywilne. W Charkowie zniszczyli halę sportową. Wideo, ukazujące jak wygląda to miejsce po uderzeniu rakiety, jest przerażające.

Ukraina cały czas musi walczyć z rosyjską inwazją. Kraj opuszcza coraz więcej mieszkańców, ale wielu zostaje na miejscu, by bronić swojej ojczyzny. Rosjanie ostrzeliwują nie tylko obiekty wojskowe, ale przede wszystkim cywilne. Bombardują bloki mieszkalne, szpitale, przedszkola, a nawet hale sportowe. Ostatnią "ofiarą" działań Władimira Putina był obiekt w Charkowie.

Na nagraniu zamieszczonym w sieci widzimy, jak zniszczona została ogromna hala sportowa w tym mieście. To pokazuje tylko siłę, z jaką uderzyła rakieta. Zniszczenie obiektu wywołało duże poruszenie w sieci. - Przez pięć lat grałem tam w siatkówkę - napisał jeden z internautów.

Atak rakietowy Rosji na halę sportową w Charkowie - WIDEO

To tylko jeden z niewielu przypadków bezdusznych działań rosyjskiej armii. Ostatniej nocy atak rakietowy przeprowadzono na miasto Korosteń w obwodzie żytomierskim. Zniszczono 10 domów. W wyniku ataku jedna osoba zmarła, a dwie zostały ranne.

Najnowsze wiadomości z wojny w Ukrainie znajdziesz tutaj.

RadioZET.pl