Zamknij

Przeorał rolnikowi pole. Źle to się skończyło: "Utopię cię, ku**o!" [WIDEO]

10.05.2020 14:55
Artur Puzio
fot. YouTube/MotoGang/Screen

Artur Puzio opublikował na swoim kanale na YouTube'ie wideo, na którym miał uczyć, jak skakać motocyklem przez rowy. Zamiast tego, rzekomo przypadkowo, przeorał rolnikowi pole, za co został surowo ukarany. Na nagraniu widać jak zdenerwowany mężczyzna rzuca się na mistrza Polski w motocrossie, wykrzykując przy tym, że zrobi mu krzywdę. - Utopię cię, ku**o! - wrzeszczał.

Artur Puzio opublikował wspomniane nagranie w ubiegłą środę na swoim kanale "MotoGang" na portalu YouTube. "Zapraszamy do dyskusji w komentarzach" - napisano w opisie filmiku, jakby zachęcając fanów mistrza Polski w motocrossie do wspierania go po ataku rolnika. Nic takiego jednak nie miało miejsca. Wideo zostało potężnie skrytykowane, a możliwość dodawania komentarzy - ostatecznie wyłączona przez autorów.

Nie obyło się również bez poważnych konsekwencji wobec Puzi. Najpierw oficjalnie skrytykował go portal rolniczy "Świat Rolnika", pisząc na Twitterze:

"Gorący apel! Jako rolnicy prosimy, nie niszczcie naszych upraw i naszej pracy. Jesteśmy już na skraju przez sytuację związaną z koronawirusem i suszą. Liczymy każdy grosz. To my dostarczamy żywność, którą kupujecie później w sklepie. Warto o tym pamiętać".

Zobacz także

Artur Puzio przeorał pole wściekłemu rolnikowi: "Utopię cię, kur**!" [WIDEO]

Następnie zachowanie motocyklisty potępiła Główna Komisja Sportu Motocyklowego, która, w podpisanym przez prezesa Jacka Bujańskiego oświadczeniu, poinformowała o odebraniu zawodnikowi licencji instruktora sportu motocyklowego.

Nie wiadomo jakie konsekwencje poniósł rolnik, który groził Puzi, że go "utopi".

- Po moich łąkach będziesz, ku**o, rył? Kto ci, ku**a, kazał po moich łąkach jeździć? - wygrażał się rolnik, po czym rzucił się na motocyklistę i wpadł z nim do rowu z wodą. - "Utopię cię, "ku**o!" - kontynuował.

Całe nagranie możecie obejrzeć poniżej.

OSTRZEŻENIE PRZED TREŚCIĄ: poniższy film wideo zawiera materiał graficzny ze scen przemocy i liczne wulgaryzmy. Może być nieodpowiedni dla niektórych osób, szczególnie niepełnoletnich. 

RadioZET.pl/YouTube/MotoGang

Posłuchaj podcastu