Zamknij

Anna Lewandowska zdradziła, która z Polek jest jej idolką. "Podziwiam ją"

14.10.2021 15:20

Anna Lewandowska zdradziła w rozmowie z "Faktem", że chociaż sama uznawana jest za wzór do naśladowania, jej idolką i największą inspiracją jest inna Polka - Martyna Wojciechowska. - Podziwiam i obserwuję ją już od dłuższego czasu - wyznała trenerka personalna.

Anna Lewandowska
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Anna Lewandowska wyrosła na wielką polską gwiazdę. Dla wielu kobiet jest idolką i wzorem do naśladowania. A czy sama celebrytka ma kogoś, kto jest dla niej inspiracją? Okazuje się, że tak!

Słynna trenerka personalna zdradziła w rozmowie z "Faktem", że jej największą idolką jest inna Polka, popularna podróżniczka Martyna Wojciechowska.

Anna Lewandowska zdradziła, która z Polek jest jej idolką. "Podziwiam ją"

- Martynę podziwiam już od dłuższego czasu, obserwuję ją i bardzo mocno jej kibicuję, bo jest niebywale konsekwentna w swoich działaniach. Taka osoba jak Martyna inspiruje nie tylko mnie, ale również wiele innych kobiet - powiedziała "Faktowi".

Co ciekawe, Lewandowska miała już okazję raz spotkać się z Wojciechowską przy okazji premiery nowej kolekcji ubrań podróżniczki. Żona najlepszego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego przyjechała wówczas na to wydarzenie specjalnie z Niemiec.

loader

RadioZET.pl/Fakt