Anna Lewandowska zamieściła zdjęcie z Kurkiem. Wpis rozpętał burzę [FOTO]

Maciej Walasek
06.01.2019 11:00
Anna Lewandowska
fot. PAP

Anna Lewandowska zamieściła w sieci zdjęcie z Bartoszem Kurkiem. W opisie pod fotografią trenerka personalna pogratulowała siatkarzowi zwycięstwa w 84. plebiscycie Przeglądu Sportowego na Sportowca Roku. Wpis natychmiast wywołał wiele kontrowersji.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W 84. plebiscycie Przeglądu Sportowego na najlepszego polskiego sportowca zwyciężył Bartosz Kurek, który zdaniem kibiców okazał się lepszy od Kamila Stocha. Podczas Gali Mistrzów Sportu, Anna Lewandowska zrobiła sobie zdjęcie z siatkarzem i wstawiła na Instagrama. Wpis został natychmiast skrytykowany przez fanów.

Zobacz także

- Jest i On, Bartosz Kurek. Wielkie brawa dla całej drużyny siatkarzy i wszystkich LAUREATÓW – napisała Lewandowska.

Wpis żony Roberta Lewandowskiego, który zajął 9. miejsce widocznie nie spodobał się internautom, którzy w komentarzach zaczęli atakować trenerkę fitness.

- Kurek klasa sama w sobie. Aniu powinnaś się od niego uczyć i brać przykład – czytamy w jednym z komentarzy.

Lewandowska nie pozostała dłużna i natychmiast odpowiedziała na krytykę.

- Kochani zawsze każdemu gratuluję. Proszę nie doszukiwać się na siłę, jest to bez sensu! Jestem fanką zarówno siatkarzy, jak i skoczków, a przede wszystkim jestem fanką mojego męża. Ściskam wszystkich ciepło – odpowiedziała.

Jednak większość poparła małżonkę napastnika reprezentacji Polski. Internauci pochwalili trenerkę, że potrafiła docenić klasę Kurka i pogratulowała mu sukcesu.

RadioZET.pl/Instagram/MW