Zamknij

Andrzej Bargiel zakażony koronawirusem: "No i mnie dorwało"

20.07.2020 18:19
Andrzej Bargiel zakażony koronawirusem
fot. Red Bull Content/SIPA/EAST NEWS

Andrzej Bargiel, "król" polskich i światowych zimowych sportów ekstremalnych, jest zakażony koronawirusem. O zaistniałej sytuacji poinformował sam zainteresowany na Instagramie.

Andrzej Bargiel jest kolejnym polskim sportowcem, który został zakażony wirusem SARS-CoV-2. Wcześniej z podobnymi problemami zmagali się m.in. Bartosz Bereszyński, Sebastian Szymański czy Adam Małysz, a w poniedziałek do tego grona dołączył były bramkarz reprezentacji Polski, broniący barw rumuńskiego CFR Cluj Grzegorz Sandomierski.

Pogłoski o możliwym zakażeniu Bargiela pojawiły się przed weekendem, kiedy okazało się, że miał kontakt z osobą zainfekowaną koronawirusem. W związku z tym 32-latek zrobił testy - wynik pierwszego był negatywny, ale drugi dał już rezultat pozytywny.

Andrzej Bargiel ma koronawirusa

"No i mnie dorwało...zrobiłem w weekend test i zdiagnozowano u mnie wirusa" - przekazał Bargiel za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dodał, że czuje się dobrze i zaapelował do kibiców o poważne potraktowanie zagrożenia.

"Bardzo Was proszę dbajmy o siebie nawzajem. Zniesione restrykcje nie oznaczają końca pandemii. Bądźmy rozsądni, nośmy maseczki, myjmy często ręce i zachowujmy dystans społeczny. Naprawdę każdy z nas może się zarazić. Do zobaczenia niebawem!" - napisał.

RadioZET.pl/Instagram