Agata Wróbel dziękuje za pomoc. Prosi tylko o jedno

Krzysztof Sobczak
17.01.2019 13:22
Agata Wróbel
fot. Imago Sport and News/EastNews

Dwukrotna medalistka olimpijska w podnoszeniu ciężarów Agata Wróbel podziękowała za wsparcie, jakie otrzymała w ostatnim czasie. Była sztangista zapewniła, że skorzysta z oferowanej jej pomocy, ale do tego potrzebuje czasu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Na początku stycznia Agata Wróbel poinformowała o swoich kłopotach zdrowotnych oraz finansowych i poprosiła kibiców o wsparcie. Ci szybko "zamknęli" założoną przez nią zbiórkę i wpłacili znacznie więcej pieniędzy, a pomoc zaoferowali m.in. minister sportu Witold Bańka i Polski Związek Podnoszenia Ciężarów. Wreszcie sztangistka odpowiedziała na wszystkie przychylne jej głosy.

"Chciałam z całego serducha złożyć podziękowania dla Pana Ministra Sportu Witolda Bańki, PZPC, jak i innym osobom zaangażowanym w pomoc dla mnie i znalezieniu pracy. Naprawdę, wierzcie mi, że szczerze dziękuję. Dużo to dla mnie znaczy i nigdy tego nie zapomnę" - napisała Wróbel na profilu szefa resortu.

Agata Wróbel onieśmielona skalą pomocy

Medalistka olimpijska z Sydney (2000) i Aten (2004) poprosiła jednak o czas. Zapewniła, że skorzysta z tej pomocy kiedy tylko dojdzie do równowagi psychicznej.

"Zrozumcie tylko wszyscy, o co Was szczególnie proszę tak po ludzku. Muszę doprowadzić się do dobrego stanu psychicznego, wierzcie lub nie, to wymaga czasu i walka na pomoście trwa. Nie poddam się, bo wiem, że mam o co walczyć! Potrzebuję tylko teraz od tego wszystkiego, co mnie naprawdę onieśmieliło, spokoju i psychicznej stabilizacji i uporania się z moimi zmorami, Nie zmarnuję szansy od tylu dobrych ludzi. Obiecuje. Proszę tylko o czas" - podkreśliła.

Post Agaty Wróbel

RadioZET.pl/KS