Zamknij

A jednak! Świetne wieści ws. Jeremy'ego Sochana

05.07.2022 22:48

Jak poinformował we wtorek wieczorem portal cbssports.com, powołując się na słynnego niezależnego dziennikarza piszącego o NBA Matthewa Tynana, Jeremy Sochan wykurował się już z zakażenia koronawirusem i dołączył do zespołu San Antonio Spurs, który wkrótce poleci do Las Vegas na mecze Ligi Letniej.

Jeremy Sochan
fot. Charles Rex Arbogast/Associated Press/East News

Jeremy Sochan, wybrany przez San Antonio Spurs z numerem dziewiątym w drafcie do ligi NBA, dołączył we wtorek do zespołu i poleci z drużyną do Las Vegas, gdzie odbędą się mecze Ligi Letniej. 29 czerwca klub poinformował, że Polak miał pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Obecność 19-latka w Las Vegas nie oznacza jednak, że na pewno zadebiutuje w barwach Spurs w Lidze Letniej. Wszystko będzie zależeć od jego stanu zdrowia i decyzji sztabu szkoleniowego.

Jeremy Sochan dołączy do San Antonio Spurs na Ligę Letnią

O tym, że Sochan dołączył do drużyny poinformował portal cbssports.com, powołując się na niezależnego dziennikarza piszącego o NBA Matthewa Tynana.

Jeśli Sochan ostatecznie weźmie udział w którymś z meczów rozpoczynającej się 8 lipca Ligi Letniej NBA w Las Vegas (został już wcześniej zgłoszony do składu przez San Antonio), to zagra w koszulce z „10", bo taki wybrał sobie numer. Ten sam miał przed laty jako gracz Spurs słynny Dennis Rodman.

Spurs zagrają kolejno z Cleveland Cavaliers (8 lipca), mistrzami Golden State Warriors (10 lipca), Houston Rockets (11 lipca), Atlanta Hawks (14 lipca).

loader

RadioZET.pl/PAP