Zamknij

10-latek uderzył sędziego. Rosyjski komentator dostał ataku śmiechu

24.05.2022 12:23
10-latek uderzył sędziego
fot. YouTube/screen

W meczu szkolnych drużyn hokejowych w Jekaterynburgu 10-latek pięściami i kijem zaczął okładać sędziego. Całe zdarzenie rozbawiło rosyjskiego komentatora, który dostał ataku śmiechu. Nagranie pojawiło się w sieci.

O sprawie informuje portal sport.segodnya.ua. Podczas spotkania rozgrywanego w ramach ligi szkolnej w Jekaterynburgu doszło do skandalu. 10-letni bramkarz nie mógł pogodzić się z jedną z decyzji sędziego i pięścią uderzył arbitra.

Chłopiec został odesłany na ławkę kar, ale to jeszcze bardziej go rozzłościło. Zjeżdżając do boksu, młody zawodnik ponownie uderzył mężczyznę, tym razem kijem hokejowym w plecy.

Komentator zachwycony agresją 10-latka [WIDEO]

Zawody były transmitowane. Do sieci trafiło nagranie z reakcji komentatora na to skandaliczne zdarzenie. Ten, zamiast potępić zachowanie chłopca, zaczął go wychwalać. Nie mógł przy tym powstrzymać śmiechu.

"Artemij zagotował się i po prostu walnął sędziego pięścią. Potem dalej nie mógł tego znieść, więc uderzył kijem po plecach drugiego sędziego, prosto między łopatki. Tak mocno, jak tylko mógł! Wow! Co za dzieciak! Patrzcie! Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałem" - krzyczał komentator.

Hokej na lodzie to "oczko w głowie" Władimira Putina. W Rosji to niemal sport narodowy, uprawiany przez dzieci w szkołach od najmłodszych lat.

RadioZET.pl/WP Sportowe Fakty