Zamknij

Linkimaster vs Lil Masti - gdzie oglądać walkę, kiedy i o której godzinie?

Karolina Piotrowska
21.06.2019 11:20
Lil Masti vs Linkimaster - gdzie oglądać walkę, kiedy i o której godzinie?
fot. Youtube / FAME MMA

Główna walka Fame MMA 4 Linkimaster vs Lil Masti wzbudza wiele emocji wśród osób, które śledzą informacje związane z galą. Sprawdzamy informacje, o której, kiedy i gdzie oglądać ich pojedynek w internecie.

Linkimaster vs Lil Masti - gdzie oglądać walkę, kiedy i o której godzinie? Sprawdzamy informacje dotyczące emisji gali Fame MMA 4 oraz walki wieczoru.

Kiedy i o której walczą Marta Linkiewicz - Linkimaster vs Lil Masti?

Zgodnie z rozpiską umieszczoną na oficjalnej stronie internetowej, walka Lil Masti vs Linkimaster na karcie walk znajduje się jako ostatnia. W związku z tym prawdopodobnie będą one walczyć zgodnie z tą kolejnością.

Gala rozpocznie się w sobotę, 22 czerwca o godzinie 20.00. Oznacza to, że walkę Linkimaster vs Lil Masti będzie można oglądać prawdopodobnie około godziny 22.30-23.00. Ich spotkanie jest będzie walką wieczoru na Fame MMA 4. 

Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że walki poprzedzające ich spotkanie mogą się wydłużyć do maksymalnego czasu regulaminowego lub skrócić i zakończyć dużo wcześniej. W związku z tym warto w trakcie wydarzenia obserwować komunikaty w mediach społecznościowych Fame MMA i tam na bieżąco śledzić aktualne informacje.

Fame MMA 4 - karta walk, walki. Kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Linkimaster vs Lil Masti - gdzie oglądać walkę?

Walkę Linkimaster vs Lil Masti będzie można oglądać online w systemie PPV (z ang. Pay-Per-View) na stronie internetowej famemma.tv. Jest to jedyne oficjalne źródło transmisji z gali Fame MMA 4. Nie będzie dostępny darmowy legalny stream w internecie.

Co-main eventem gali Fame MMA 4 będzie pojedynek Adriana "Medusy" Salamona z Piotrem "Knaziuu" Knasiem. Podczas gali w oktagonie zawalczy także raper Kizo z Marcinem Makowskim.

RadioZET.pl/KP