Ajax - Legia: Transmisja na żywo w TV - gdzie obejrzeć?

Andreas Nicolaides
23.02.2017 11:43
Legia Warszawa
fot. PAP

Ajax - Legia na żywo. Mecz 1/8 finału Ligi Europy będzie można obejrzeć w TVP1. Transmisja na żywo także online - na sport.tvp.pl. Początek meczu Legia - Ajax o godz. 19.00. Relacja live na sport.radiozet.pl.

Zagłosuj

Czy Legia awansuje do 1/8 finału Ligi Europy?

Liczba głosów:

Legia Warszawa staje przed dużą szansą na awans do kolejnej rundy Ligi Europy. Pierwszy mecz obu ekip w stolicy Polski zakończył się wynikiem 0:0. To oznacza, że Legii do awansu wystarczy jakiekolwiek zwycięstwo lub bramkowy remis.

Zadanie nie będzie jednak łatwe. Ajax w tym roku nie przegrał żadnego oficjalnego meczu. Co więcej - w żadnym nie stracił nawet gola! Wszystkie wygrał, poza starciem z Legią.

Trener Jacek Magiera nie będzie mógł w tym meczu skorzystać z usług Miroslava Radovica. Doświadczony zawodnik będzie pauzować z powodu nadmiaru żółtych kartek. Nie zagra też Artur Jędrzejczyk, który Legię zasilił w zimowym oknie transferowym. W rundzie jesiennej reprezentował już w Lidze Europy barwy innego klubu - FK Krasnodar.

Mecz Legia - Ajax na żywo. Transmisja live w TVP1 i Eurosporcie. Mecz Ajax Legia online na sport.tvp.pl. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN