Oceń
Williams opublikował harmonogram jazd na pierwszą część przedsezonowych testów w Barcelonie. Sprawdź, kiedy będzie jeździł Robert Kubica.
Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku
Williams zaprezentował barwy nowego samochodu na sezon 2019. Po kilku dniach od tej uroczystej chwili, ekipa z Grove przedstawiła harmonogram jazd podczas pierwszej tury przedsezonowych testów w Barcelonie. W trakcie dwóch dni poza kierowcami podstawowymi okazję do pokazania się na torze będzie miał zawodnik rezerwowy, Nicholas Latifi.
Williams na przedsezonowych testach w Barcelonie: Kiedy jeździ Robert Kubica?
Mikołaj Sokół, dziennikarz Eleven Sports poinformował, że Williams wyznaczył grafik na pierwszą część przedsezonowych testów. Wygląda on następująco:
18.02: Kubica rano, Russell po południu
19.02: Russell rano, Latifi po południu
20.02: Latifi rano, Kubica po południu
21.02: Kubica rano, Russell po południu
Przedsezonowe testy Formuły 1 odbędą się w dwóch turach: 18.02-21.02 i 26.02-1.03 na torze Circuit de Catalunya.
RadioZET.pl/Facebook/MW
Oceń artykuł