Zamknij

Romain Grosjean pokazał ręce po wypadku. Drastyczne zdjęcie dłoni

12.01.2021 18:01
Romain Grosjean w GP Sakhir
fot. kadr z wideo

Romain Grosjean opublikował post w mediach społecznościowych, w którym przedstawił stan swoich dłoni po wypadku w GP Sakhiru. W ubiegłym roku francuski kierowca wjechał w barierki, a jego bolid stanął w płomieniach.

Romain Grosjean cudem uniknął śmierci, a wszystko dzięki systemowi „halo” i sprawnej akcji służb ratunkowych. Na pierwszym okrążeniu w GP Sakhiru były kierowca Haasa z impetem uderzył w barierki, a jego samochód zapalił się. 34-latek spędził w płonącym wraku blisko pół minuty. Na szczęście poza poparzeniami dłoni nie doznał poważniejszych obrażeń.

Grosjean wstawił post na Twitterze, w którym załączył fotografie ze swoim psem oraz dłoni. Na drugiej fotografii widzimy, że ich stan nie jest najlepszy, a 34-latek ma duże blizny. - Ubieram się całkowicie i Petrus szczęśliwy – napisał kierowca.

Romain Grosjean opowiedział o wypadku. Szokujące słowa kierowcy

Romain Grosjean pokazał dłonie po wypadku w GP Sakhir

Jeszcze miesiąc temu Romain Grosjean przyznał w jednym z wywiadów, że czuje, jak jego dłonie „wracają do żywych”.

- Myślałem o wielu rzeczach, w tym o Nikim Laudzie, który po swoim wypadku sprzed kilkudziesięciu lat, miał o wiele gorszą sytuację. Pomyślałem, że to niemożliwe, żeby moje życie miało się skończyć, nie teraz. Nie mógłbym tak skończyć mojej przygody w F1 – przyznał.

RadioZET.pl