Robert Kubica wystąpi w serialu Netflixa. Będzie bohaterem całego odcinka

22.01.2020 21:51
Robert Kubica
fot. James Moy/Press Association/East News

Robert Kubica wystąpi w serialu Netflixa. Polski kierowca będzie bohaterem całego odcinka w drugim sezonie serialu "Formuła 1: Jazda o życie" (angielska wersja: "Formula 1: Drive to survive").

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Netflix o wyjściu nowego sezonu serialu poinformował na polskiej edycji swojego twitterowego konta: "Grzejemy silnik. Formuła 1: Jazda o życie S2 - 28/02".

Robert Kubica wystąpi w serialu Netflixa "Formuła 1: Jazda o życie"

Opublikowanie drugiej części "Formula 1: Drive to survive" to wspaniała informacja dla wszystkich fanów Formuły 1 w Polsce. Tym bardziej, że bohaterem jednego z odcinków będzie Robert Kubica.

Pierwszy, 10-odcinkowy sezon "Jazdy o życie" miał premierę w marcu 2019 roku. Cała seria odniosła ogromny sukces, choć nie wzięli w niej udziału najwięksi - Mercedes i Ferrari. W drugiej edycji serialu dokumentalnego scen z garażów niemieckiego i włoskiego konstruktora już nie zabraknie.

Warto wspomnieć, że niektóre, związane z Kubicą sceny serialu były nagrywane na żywo. Kamery internetowej platformy filmowej były już obecne chociażby podczas styczniowej konferencji prasowej w Warszawie, gdzie PKN Orlen chwalił się współpracą z Williamsem. Fragment materiału amerykańscy filmowcy nagrywali z krakowianinem w Barcelonie, podczas zimowych testów F1. Wówczas Polak opowiadał im o swojej pasji do kolarstwa.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/Netflix