Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Robert Kubica bohaterem Netflixa. Platforma pokaże powrót Polaka do Formuły 1

29.04.2019 17:06
sport

Robert Kubica będzie jednym z bohaterów drugiego sezonu Netflixa: „Formuła 1. Jazda o życie”. Dystrybutor filmów i seriali w kolejnej odsłonie pokaże Polaka i jego powrót na tor F1.

Robert Kubica fot. ROKiT Williams Racing/Facebook

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy obejrzysz serial z Robertą Kubicą?

Robert Kubica po spektakularnym powrocie do Formuły 1 boryka się z kompletnym niewypałem Williamsa, który nie sprostał problemom z samochodem, które w sezonie 2019 znacznie się pogłębiły. Wiele osób często nie rozumie świata F1, który jest niezwykle skomplikowany. W związku z tym Netflix postanowił zajrzeć za kulisy królowej motorsportu i odsłonić nieco wydarzeń z padoku. W ubiegłym roku kamery platformy towarzyszyły zespołom Formuły 1 i pokazywali rywalizację od kuchni.

W marcu tego roku miała miejsce premiera pierwszego sezonu serialu pt: Formuła 1. Jazda o życie. Serial odbił się w mediach szerokim echem. Nic dziwnego, że amerykańska firma zdecydowała się kontynuować projekt. W drugim sezonie jednym z głównych bohaterów ma być właśnie Robert Kubica. Fani na całym świecie poznają historię polskiego kierowcy i jego powrót do F1 po wypadku. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, zdjęcia były kręcone m.in. w Warszawie.

Netflix po raz pierwszy skupił się na Kubicy podczas posezonowych testach opon Pirelli w Abu Zabi. Na tę chwilę nie znamy daty premiery drugiej odsłony serialu.

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/MW

Oceń