Zamknij

GP Węgier: Fenomenalna zabawa Russella z Polakami. Brytyjczyk wspierał Kubicę [WIDEO]

Maciej Walasek
01.08.2019 19:54
George Russell i Robert Kubica
fot. kadr z wideo

George Russell świetnie bawił się z polskimi kibicami podczas dnia dla mediów przed GP Węgier. 21-latek razem z fanami Kubicy skandował nazwisko krakowianina.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

GP Węgier jest ostatnią rundą mistrzostw świata Formuły 1 przed przerwą wakacyjną. Jest to też weekend, w którym polscy kibice tłumnie zjeżdżają do Doliny Trzech Źródeł, gdzie dopingują Roberta Kubicę. Jeszcze przed piątkowymi treningami, biało-czerwoni opanowali Hungaroring i świetnie się bawią. Oczywiście fanów nie mogło zabraknąć w trakcie jednego z wydarzeń zorganizowanego przez Williamsa. Kibice skandowali nazwisko Kubicy, który wraz z Georgem Russellem pojawił się na scenie.

GP Węgier: Robert Kubica z weekendem na Hungaroringu [ZAPOWIEDŹ]

Brytyjczyk zaraził się wspaniałą atmosferą, dołączył do kibiców i razem z nimi zaczął skandować nazwisko Roberta Kubicy. Specjalne nagranie z tego momentu pojawiło się w mediach społecznościowych Williamsa i natychmiast obiegło sieć. Fani Formuły 1 są zachwyceni postawą Polaków.

F1: Pech nie opuszcza Renault. Wypadek ciężarówki na autostradzie na Węgrzech [ZDJĘCIA]

Organizatorzy GP Węgier spodziewają się, że przez weekend obiekt odwiedzi blisko 40 tys. kibiców z Polski, czyli 1/3 fanów, których może pomieścić Hungaroring. Wyścig o GP Węgier zaplanowano na niedzielę o godzinie 15.10. W sobotę odbędą się kwalifikacje. Relacja z rywalizacji na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/MW