Tour de Pologne 2017: trasa, etapy i godziny przejazdów [MAPA]

Weronika Domoradzka
20.07.2018 11:23
Tour de Pologne 2017: trasa, etapy i godziny przejazdów [MAPA]

Mapa 74. Tour de Pologne wieść będzie przez wiele polskich miast. Ta jedna z najbardziej prestiżowych międzynarodowych imprez sportowych w Polsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Sprawdzamy, jak wygląda mapa TDP 2017, przez które miasta prowadzi i gdzie będzie można natknąć się na kolarzy.

Trasa Tour de Pologne 2017 rozpocznie się w Krakowie, a zakończy w Bukowinie Tatrzańskiej. W tym roku będzie to już 74. edycja wyścigu kolarskiego. Podajemy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące trasy i czasów przejazdów, a także etapów Tour de Pologne 2017: mapy, program i rozpiski.

74. Tour de Pologne 2017 - trasa przejazdów [MAPY]

Tegoroczna edycja Tour de Pologne ma zupełnie nowe oblicze, ponieważ wyścig rozegrany zostanie wyłącznie na południu Polski, a nie jak dotychczas wokół całego kraju. Trasa będzie też bardziej wymagająca niż w poprzednich latach. Publikujemy mapy tras TDP 2017, dzięki którym sprawdzicie, gdzie dokładnie przejadą kolarze biorący udział w wyścigu.

» Tour de Pologne 2018: trasa, etapy i godziny przejazdów [MAPA WYŚCIGU]

Tour de Pologne 2017 - etapy [PROGRAM]

O której wystartują kolarze w Tour de Pologne 2017? Z programu dla każdego etapu dowiecie się, o której godzinie spodziewać się startu kolumny, a także o której godzinie sportowcy planowo powinni znaleźć się na mecie.

Tour de Pologne 2017 - czasy przejazdu

Ile będzie trwał przejazd przez poszczególne miasta w trakcie Tour de Pologne 2017? Przedstawiamy szczegółowy harmonogram. Znajdziecie tutaj nie tylko czasy przejazdu, ale także ile kilometrów pozostanie sportowcom na trasie TDP z poszczególnych miejscowości.

Mapy Tour de Pologne 2017, a także pozostałe informacje przydadzą się wszystkim, którzy w czasie trwania wyścigu planują podróż w miejsca znajdujące się na trasie przejazdu kolarzy. W przypadku wakacyjnych wyjazdów na czas trwania 74. edycji Tour de Pologne zalecamy omijanie południowej części Polski.

RadioZET.pl