Czy Ewa Chodakowska pobije Rekord Guinnessa? 21-23 kwietnia przyjdź na Go Active Show i trenuj z gwiazdami!

Andreas Nicolaides
18.04.2017 12:30
Targi fitness
fot. mat. pras.

21-23 kwietnia w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy wielkie wydarzenie dla wszystkich miłośników sportu. Pod jednym dachem spotkają się prawdziwe gwiazdy różnych dyscyplin sportu – Ewa Chodakowska, Mamed Khalidov, Kevin Levrone, Anita Włodarczyk, Kasia Dziurska, Piotr Głuchowski, Artur Partyka, Robert Korzeniowski i wielu innych. Odbędą się zawody, warsztaty i treningi dla profesjonalistów i amatorów, a także szkolenia prowadzone przez trenerów personalnych i mentalnych. Zobacz największe atrakcje Targów Fitness i Sportów Siłowych Go Active Show.

Ewa Chodakowska i próba pobicia Rekordu Guinnessa

Ewa Chodakowska nie od dziś motywuje Polki i Polaków do ćwiczeń i aktywnego trybu życia. Tym razem trenerka postanowiła przed sobą kolejne ambitne zadanie - podczas finału wiosennej edycji jej trasy Be Active Tour, w niedzielę 23 kwietnia, podejmie próbę pobicia Rekordu Guinnessa w liczbie osób jednocześnie wykonujących tzw. deskę. To będzie trzygodzinny, intensywny trening, w którym będzie mógł wziąć udział każdy chętny, dlatego na targi warto zabrać ze sobą sportowe obuwie.

Mamed Khalidov w Strefie KSW

Przez wszystkie trzy dni targów w specjalnej Strefie KSW czekać będą zawodnicy i sędziowie, którzy przeprowadzą pokazy KSW i zaprezentują podstawowe zasady tego sportu. Swój pokazowy trening przeprowadzi także mistrz - Mamed Khalidov. Wszyscy odwiedzający Strefę będą mogli również zobaczyć z bliska oryginalną Klatkę KSW, a także do niej wejść i zrobić sobie zdjęcie. Podczas targów także emocjonujące pojedynki na spojrzenia między uczestnikami najbliższej gali KSW.

Kevin Levrone nareszcie w Polsce

Legenda amerykańskiej kulturystyki poprowadzi na targach Go Active Show swoje seminarium. W trakcie swojej kariery Kevin wystartował 68 razy w IFBB i wygrał 23 razy. Pomimo kontuzji i długiej przerwy od występów na profesjonalnej scenie, w 2016 ogłosił swój powrót do sportu.

Strongmani na targach

Zawody profesjonalne, amatorskie, a także spotkania i wspólna zabawa z zawodnikami - to atrakcje przygotowane przez polskich Strongmanów. W Pucharze Polski Strongman PRO (sobota i niedziela) zaprezentują się: Sławomir Toczek, Mateusz Baron, Maciej Hirsz, Krzysztof Schabowski, Sebastian Kurek i Mateusz Ostaszewski. Zawody amatorów w sobotę, a spotkania z fanami w piątek.

Trening Włodarczyk, warsztaty Korzeniowskiego

Na targach Go Active Show spotkamy polskich olimpijczyków: Anitę Włodarczyk, Roberta Korzeniowskiego i Artura Partykę. Nasza aktualna rekordzistka świata i mistrzyni olimpijska przeprowadzi specjalny, pokazowy trening dla dzieci. Robert Korzeniowski poprowadzi warsztaty Fitness Walking, zdrowej i efektywnej alternatywy dla runningu, zapewniającej bezpieczny, harmonijny i kompletny rozwój sprawności psychofizycznej. "Gdzie szukać motywacji?" - na to pytanie odpowie Artur Partyka. To będzie wykład doświadczonego sportowca na temat motywacji, konsekwencji w dążeniu do celu oraz radzeniu sobie z niepowodzeniami. Olimpijczycy wezmą również udział w specjalnym Śniadaniu z Olimpijczykami dla klubowiczów JATOMI Fitness. Uczestnicy zostaną wytypowani w konkursie zorganizowanym przez sieć.

Zawody kulturystyczne - Mistrzostwa Polski Federacji Nac – Polska i Głuchowski Challenge

W sobotę i niedzielę niezwykłe emocje czekają na wszystkich amatorów kulturystyki. W sobotę 22 kwietnia Mistrzostwa Polski Federacji NAC – Polska w kategoriach: Ms. Shape, Ms. Figure, Men's Aesthetics, Athletic (kulturystyka klasyczna), M. Body (kulturystyka ekstremalna), Debiuty, Juniorzy (do 23. roku życia) i Weterani (od 40. roku życia). Dzień później, w niedzielę zawody Głuchowski Challenge. Kategorie: kulturystyka klasyczna, ekstremalna, miss bikini oraz męska sylwetka.

Mistrzostwa Polski w Street Workout

W sobotę, o godzinie 12, na targach także Mistrzostwa Polski w kalistenice i street workoutcie światowej federacji WSWCF. Zgłoszenia i eliminacje prowadzi Polski Związek Kalisteniki i Street Workoutu "Dynasty Workout". Zwycięzca zawodów będzie nas reprezentować na mistrzostwach w Moskwie. Zawodnicy będą również zbierać punkty do krajowego rankingu "Dynasty Workout Cup".

Wykłady o prawidłowej diecie i spotkania z mówcami motywacyjnymi

Profesjonalny trening ciała wymaga nie tylko regularnego wysiłku, ale również dawki fachowej wiedzy o tym, jak ćwiczyć, jak się odżywiać, gdzie szukać motywacji do działania. Świetną okazją do uzupełnienia wiedzy będą zajęcia w ramach Akademii Go Active. Wykłady Głuchowski Sport Academy: Budowanie beztłuszczowej masy ciała, Efektywne odchudzanie i Ostatni tydzień przed sceną. Wykłady Mauricz Academy: Probiotyki w sporcie, Dietoterapia w rehabilitacji, Żywienie i suplementacja aktywnych fizycznie kobiet w ciąży, Żywienie i suplementacja w życiu sportowca amatorskiego, Joga dla początkujących. Ponadto w Akademii odbędą się ciekawe spotkania ze znanymi i cenionymi trenerami osobistymi z ekipy Milewski&Partnerzy, w tym z Jakubem B. Bączkiem – trenerem mentalnym polskich siatkarzy, coachem, przedsiębiorcą i autorem literatury motywacyjnej. Oprócz Jakuba spotkamy także Łukasza Cybulskiego, Zuzannę Rzepecką i Kamila Lizureja.

Kasia Dziurska i street dance

Street dance to zajęcia łączące elementy tańca nowoczesnego i trening mocno kondycyjny, kształtujący koordynację i pamięć ruchową. Zajęcia dają możliwość wszechstronnego rozwoju. Kształtują poczucie rytmu, pozwalają lepiej poczuć możliwości swojego ciała, ale przede wszystką są super zabawą dla każdego. Podczas targów street dance zaprezentuje znana trenerka personalna Kasia Dziurska.

Warsztaty kettlebell z Gosią Albin

Jak poprawnie oraz bezpiecznie wykonywać podstawowe ćwiczenia z odważnikami kulowymi? Jak zwiększyć efektywność treningu kettlebell? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą Gosia Albin wraz z czołówką polskich zawodników Kettlebell Sport podczas warsztatów. Zawodnicy pokażą także przykładowe ćwiczenia mobilizacyjne i rozciągające.

Z Warszawskim Koksem także off-line

Na targach spotkanie ze znanymi youtuberami. Warszawski Koks to grupa czterech przyjaciół, którzy kiedyś postanowili wrzucić na YouTube kilka filmów z siłowni. Sukces pierwszych filmów zachęcił ich do przygotowania kolejnych. Internauci pokochali ich za łączenie luzu i wiedzy merytorycznej. Teraz w końcu będzie okazja poznać ich także w realu.

Armwrestling, czyli siłowanie na rękę

W sobotę i niedzielę na targach Go Active Show I Puchar Województwa Mazowieckiego w Armwrestlingu. Turniej dla profesjonalistów i amatorów. Niepowtarzalna szansa do sprawdzenia formy przed Mistrzostwami Europy w Katowicach. Imprezę poprowadzą wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski, Europy i Świata i Arnold Classic: Jan Żółciński i Mariusz Podgórski.

Fm.Models Casting&Show

Marzysz o karierze modela? Go Active Show to wyjątkowa okazja by wziąć udział w castingu oraz wygrać kontrakt na współpracę z FM.MODELS – agencji modelek i modeli fitness.

Hardkorowy Koksu, Pudzian i wielu innych

W programie także szereg innych atrakcji, m.in. spotkanie z Małgorzatą Mączyńską i Mariuszem Pudzianowskim. Swoje zawody przygotowuje również "Hardkorowy Koksu", czyli Robert Burneika, a trening funkcjonalny poprowadzi Michał Karmowski. Ponadto targi będą świetną okazją do zrobienia zakupów: sprzętu sportowego i fitness, odzieży i akcesoriów, suplementów diety czy usług. Na targi dojedziesz bezpłatnym autobusem z centrum Warszawy. Szczegóły i bilety na: goactiveshow.pl.

RadioZET.pl