Czy Ewa Chodakowska pobije Rekord Guinnessa? 14 atrakcji Go Active Show, których nie możesz przegapić!

Andreas Nicolaides
20.04.2017 12:00
Czy Ewa Chodakowska pobije Rekord Guinnessa? 14 atrakcji Go Active Show, których nie możesz przegapić!
fot. mat. pras.

21-23 kwietnia w Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie koło Warszawy wielkie wydarzenie dla wszystkich miłośników sportu. Prawdziwe gwiazdy różnych dyscyplin sportu – Ewa Chodakowska, Mamed Khalidov, Kevin Levrone i wielu innych, polscy olimpijczycy – Anita Włodarczyk, Artur Partyka i Robert Korzeniowski, zawody, treningi i warsztaty, porcja praktycznej wiedzy od trenerów personalnych i oczywiście szeroki przegląd oferty produktów i usług sportowych: od sprzętu sportowego, po suplementy i akcesoria – to wszystko znajdziemy na Międzynarodowych Targach Fitness i Sportów Siłowych Go Active Show. Zobacz najlepsze atrakcje tej imprezy!

1. WIELKI FINAŁ BE ACTIVE TOUR z Ewą Chodakowską i bicie Rekordu Guinnessa

W niedzielę, 23 kwietnia Ewa Chodakowska wraz Lefterisem Kavoukisem i Tomkiem Choińskim poprowadzą finał wiosennej edycji trasy Be Active Tour. Będzie to intensywny, trzygodzinny trening, podczas którego ćwiczący podejmą próbę pobicia rekordu Guinnessa.

2. POKAZOWY TRENING MMA w wykonaniu Mameda Khalidova

Mamed Khalidov od lat jest uważany za jednego z najlepszych zawodników wagi średniej na świecie. Niepokonany od 2010 roku zawodnik Berkut Arrachion Olsztyn ma na koncie serię 12 zwycięstw, tylko trzy razy w przeciągu ostatnich siedmiu lat zdarzyło się, że nokautował przeciwników po czasie dłuższym niż jedna runda. Podczas targów Go Active Show odbędzie się otwarty dla publiczności, pokazowy trening MMA.

3. Strefa KSW

Przez wszystkie trzy dni targów w specjalnej Strefie KSW czekać będą zawodnicy i sędziowie, którzy przeprowadzą pokazy KSW i zaprezentują podstawowe zasady tego sportu oraz oryginalna Klatka KSW, do której każdy będzie mógł wejść i zrobić sobie zdjęcie. Podczas targów także emocjonujące pojedynki na spojrzenia między uczestnikami najbliższej Gali KSW.

4. PUCHAR POLSKI Strongman Pro

W Pucharze Polski Strongman PRO (sobota i niedziela) zaprezentują się: Sławomir Toczek, Mateusz Baron, Maciej Hirsz, Krzysztof Schabowski, Sebastian Kurek i Mateusz Ostaszewski. W sobotę także zawody amatorów. W piątek w Strefie KSW okazja do spotkania i wspólnej zabawy z zawodnikami.

5. SEMINARIUM z Kevinem Levronem

Przyjdź i posłuchaj co ma do powiedzenia ikona amerykańskiej kulturystyki. Kevin Levrone to wielokrotny uczestnik najbardziej prestiżowych zawodów kulturystycznych. W ciągu swojej kariery wystartował 68 razy w IFBB i wygrał 23 razy. Pomimo kontuzji i długiej przerwy od występów na profesjonalnej scenie, Kevin ogłosił swój powrót na Mr. Olimpia 2016.

6. POLSCY OLIMPIJCZYCY w akcji

Na targach Go Active Show spotkamy polskich olimpijczyków: Anitę Włodarczyk, Roberta Korzeniowskiego i Artura Partykę.

Nasza aktualna rekordzistka świata i mistrzyni olimpijska przeprowadzi specjalny, pokazowy trening dla dzieci.

Robert Korzeniowski poprowadzi warsztaty Fitness Walking, zdrowej i efektywnej alternatywy dla runningu, zapewniającej bezpieczny, harmonijny i kompletny rozwój sprawności psychofizycznej.

Gdzie szukać motywacji? - na to pytanie odpowie Artur Partyka. To będzie wykład doświadczonego sportowca na temat motywacji, konsekwencji w dążeniu do celu oraz radzeniu sobie z niepowodzeniami.

Olimpijczycy wezmą również udział w specjalnym Śniadaniu z Olimpijczykami dla klubowiczów JATOMI Fitness. Uczestnicy zostaną wytypowani w konkursie zorganizowanym przez sieć.

7. MISTRZOSTWA POLSKI FEDERACJI NAC – POLSKA i ZAWODY GŁUCHOWSKI CHALLENGE

W sobotę i niedzielę niezwykłe emocje czekają na wszystkich amatorów kulturystyki. W Sobotę 22 kwietnia Mistrzostwa Polski Federacji NAC – Polska w kategoriach: Ms. Shape, Ms. Figure, Men's Aesthetics, Athletic (kulturystyka klasyczna), M. Body (kulturystyka ekstremalna), Debiuty, Juniorzy (do 23 roku życia) i Weterani (od 40 roku życia). Dzień później, w niedzielę zawody Głuchowski Challenge. Kategorie: kulturystyka klasyczna, ekstremalna, miss bikini oraz męska sylwetka.

8. MISTRZOSTWA POLSKI W STREET WORKOUT

Sobota to także Mistrzostwa Polski w kalistenice i street workoutcie światowej federacji WSWCF (World Street Workout and Calisthenics Federation). To bardzo prestiżowe zawody – sobotni zwycięzca pojedzie reprezentować Polskę na światowym finale w Moskwie, gdzie stanie ramię w ramię z najlepszymi zawodnikami z całego świata! W zawodach może wziąć udział 30 zawodników, którzy przejdą wcześniej eliminacje drogą internetową. Zgłoszenia i eliminacje prowadzi Polski Związek Kalisteniki i Street Workoutu "Dynasty Workout". Zawodnicy będą również zbierać punkty do krajowego rankingu "Dynasty Workout Cup". Otwarcie zawodów: w samo południe, w sobotę 22 kwietnia na targach Go Active Show.

9. AKADEMIA GO ACTIVE

Profesjonalny trening ciała wymaga nie tylko regularnego wysiłku, ale również dawki fachowej wiedzy o tym jak ćwiczyć, jak się odżywiać, gdzie szukać motywacji do działania. Świetną okazją do uzupełnienia wiedzy będą zajęcia w ramach Akademii Go Active.

Wykłady Głuchowski Sport Academy: Budowanie beztłuszczowej masy ciała, Efektywne odchudzanie i Ostatni tydzień przed sceną.

Wykłady Mauricz Academy: Probiotyki w sporcie, Dietoterapia w rehabilitacji, Żywienie i suplementacja aktywnych fizycznie kobiet w ciąży, Żywienie i suplementacja w życiu sportowca amatorskiego, Joga dla początkujących.

Ponadto w Akademii odbędą się ciekawe spotkania ze znanymi i cenionymi trenerami osobistymi z ekipy firmy szkoleniowej Milewski&Partnerzy, w tym z Jakubem B. Bączkiem – trenerem mentalnym polskich siatkarzy, coachem, przedsiębiorcą i autorem literatury motywacyjnej. Oprócz Jakuba spotkamy także Łukasza Cybulskiego, Zuzannę Rzepecką i Kamila Lizureja.

10. STREET DANCE z Kasią Dziurską

Street dance – zajęcia łączące elementy tańca nowoczesnego i trening mocno kondycyjny, kształtujący koordynację i pamięć ruchową. Zajęcia dają możliwość wszechstronnego rozwoju. Kształtują poczucie rytmu, pozwalają lepiej poczuć możliwości swojego ciała, ale przede wszystką są super zabawą dla każdego.

11. WARSZTATY KETTLEBELL z Gosią Albin

Jak poprawnie oraz bezpiecznie wykonywać podstawowe ćwiczenia z odważnikami kulowymi? Jak zwiększyć efektywność treningu kettlebell? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą Gosia Albin wraz z czołówką polskich zawodników Kettlebell Sport podczas warsztatów. Zawodnicy pokażą także przykładowe ćwiczenia mobilizacyjne i rozciągające.

12. WARSZAWSKI KOKS

Na targach spotkanie ze znanymi youtuberami. Warszawski Koks to grupa czterech przyjaciół, którzy kiedyś postanowili wrzucić na YouTube kilka filmów z siłowni. Sukces pierwszych filmów zachęcił ich do przygotowania kolejnych. Internauci pokochali ich za łączenie luzu i wiedzy merytorycznej.

13. FM.MODELS CASTING&SHOW

Go Active Show to wyjątkowa okazja by wziąć udział w castingu oraz wygrać kontrakt na współpracę z FM.MODELS – agencji modelek i modeli fitness.

14. Robert Burneika, Mariusz Pudzianowski i wielu innych

W programie także szereg innych atrakcji, m.in. spotkanie z Małgorzatą Mączyńską i Mariuszem Pudzianowskim. Swoje zawody przygotowuje również "Hardkorowy Koksu", czyli Robert Burneika, a trening funkcjonalny poprowadzi Michał Karmowski. Ponadto targi będą świetną okazją do zrobienia zakupów: sprzętu sportowego i fitness, odzieży i akcesoriów, suplementów diety, czy usług. Na targi dojedziesz bezpłatnym autobusem z centrum Warszawy. Szczegóły i bilety na: goactiveshow.pl.

RadioZET.pl