Zamknij

Runmageddon w Gliwicach już w ten weekend!

Andreas Nicolaides
03.07.2019 08:00
Runmageddon Gliwice
fot. mat. pras.

Błoto, emocje, zabawa... tych trzech rzeczy z pewnością nie zabraknie na Runmageddonie w Gliwicach! Już 6 i 7 lipca Runmageddończycy z całej Polski podbiją Śląsk, gdzie przeżyją przygodę swojego życia.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Tradycyjnie, na trasach pojawią się ulubione przeszkody uczestników takie jak Multirig czy Równoważnia. Upalną temperaturę  z pewnością ochłodzi (ale tylko na kilka sekund!) osławiona Lodowa No Frost by Haier, czyli kontener z lodowatą wodą. Mokre ciuchy zagwarantuje także Indiana XXL, dzięki której Runmageddończycy zamienią się w prawdziwych Tarzanów. Niezapomnianych przeżyć dostarczą uczestnikom ekstremalne trasy  formuł Intro (3km i 15 przeszkód) oraz Rekrut (6km i 30 przeszkód).

Młodsi natomiast, bez żadnych konsekwencji, będą mogli ubłocić się startując w formule KIDS (4-11lat) i Junior (12-16lat). Dzieci pokonają między innymi Dywan z opon oraz wejdą wprost do Jamy smoka! Orzeźwienie przyniesie natomiast przejażdżka Zjeżdżalnią i Kurtyna wodna. W Gliwicach organizator przygotował także odlotową formułę FAMILY, dzięki której cała rodzina może zmierzyć się na 2 km trasie z 15 przeszkodami. To wyjątkowa okazja, by rodzice i dzieci, wspólnie pokazali swoje zacięcie sportowe.

Jeśli nadal wahasz się czy wziąć udział w Runmageddonie to pamiętaj – w Gliwicach pobiegnie najstarsza z uczestniczek, wyjątkowa i niepokonana Aleksandra Raczyńska, która w wieku 81 lat bez wymówek pokonuje piekielne przeszkody rozsiane po trasie.

Do Runmageddonu Gliwice pozostało zaledwie kilka dni. Ci, którzy jeszcze nie kliknęli „zapisz się”, mogą tego dokonać tutaj:  https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-arena-gliwice-06-07-2019.

RadioZET.pl