Zamknij

Przeszkody za dnia i nocy, czyli Runmageddon Gdynia

Andreas Nicolaides
30.05.2019 19:20
Runmageddon
fot. mat. pras.

Nie tylko do leżenia! Już w dniach 8-9 czerwca gdyńska plaża przywita tysiące miłośników biegów z przeszkodami, dla których piasek i woda to nie elementy wakacyjnego wypoczynku a prawdziwej walki. Zarówno w ciągu dnia jak i nocą bo Runmageddon szykuje dla swoich zawodników wyjątkową formułę Nocny Rekrut.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Tegoroczny Runmageddon Gdynia zapowiada się wyjątkowo! Liczne podbiegi, wydmy, zimny Bałtyk i niezliczona ilość runmageddonowych konstrukcji to prawdziwe wyzwanie, na które może zdecydować się… każdy! W końcu Runmageddon to przede wszystkim sprawdzian silnej woli i próba charakteru oraz dobra zabawa. W gronie pozytywnie nastawionych ludzi, którzy nie zawahają się pomóc innym na trasie, nie będzie przeszkód nie do pokonania.

A jakie trasy czekają na uczestników? Nie zabraknie wyzwań zarówno dla dorosłych jak i dzieci oraz młodzieży. Początkujący mogą pobiec 3 kilometrową trasą INTRO z około 10 przeszkodami, która z pewnością da im w kość i tylko zaostrzy apetyt na więcej! Starsi doświadczeniem będą mogli wybrać odcinek REKTUT o długości 6 kilometrów, na której ustawionych będzie około 15 konstrukcji lub zdecydować się na kultowy odcinek o długości 12 kilometrów i z 30 utrudnieniami. Za mało wyzwań? Nie w Runmageddonie! Dla tych, którzy potrzebują dodatkowej dawki adrenaliny przygotowano Nocnego Rekruta – trasę, którą biegacze pokonywać będą pod osłoną nocy. Latarki czołówki zapewnią odpowiednią widoczność, a ustawione płonące pochodnie niesamowity klimat. Gdyby tylko nie trasa pełna morderczych przeszkód, Nocny Rekrut brzmiałby bardzo romantycznie.

Każdą z tras oprócz formuły Classic może pokonać także osoba, która ukończyła 16 rok życia. Ważne, aby zgodę na bieg osobiście udzielił opiekun.

Co przygotowano dla młodszych zawodników? Formuła KIDS to kilometrowy dystans z 10 przeszkodami przeznaczony dla najmłodszych wielbicieli wyzwań w wieku 4-11 lat. Młodzież między 12 a 15 rokiem życia wystartuje w formule JUNIOR o długości 2 kilometrów naszpikowaną 15 konstrukcjami.

Dorosłe i dziecięce trasy poprowadzone zostaną nie tylko plażą, ale również pięknym parkiem Kolibki, który ukoi zmęczonych runmageddończyków zielonymi terenami. Tego nie można przegapić!

Zapisy nadal trwają >>> https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-gdynia-08-06-2019. Ci, którzy zdecydują się na spontaniczny bieg również mogą liczyć na miejsce na starcie. W dniu wydarzenia prowadzone będą zapisy na miejscu. Należy jednak pamiętać, że cena biletów będzie się różniła od tych z puli przedsprzedaży.

RadioZET.pl