Runmageddon nie zwalnia tempa. Warszawa - Urzecze już za dwa tygodnie!

04.09.2019 15:00
Runmageddon
fot. mat. pras.

Górniczy klimat Runmageddonu Silesia JSW S.A. na długo pozostanie w pamięci Uczestników, i mimo że emocje jeszcze nie zdążyły opaść to już za dwa tygodnie Runmageddon rusza na podbój kolejnej części Polski. Tym razem w weekend 14-15 września najbardziej ekstremalny bieg z przeszkodami zawita w okolice Warszawy, a dokładnie do Karczewa, by tam śmiałkowie mogli stawić czoła morderczym przeszkodom.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Komandos, Hope to Rope, Multirig, Wariat – jeśli te nazwy niewiele Ci mówią to czas sprawdzić osobiście co to takiego! Na warszawskim evencie pojawi się także wyjątkowa i niepowtarzalna kombinacja dwóch przeszkód uwielbianych przez Runmageddończyków   - Indiany oraz Lodowej, czyli  Lodowa No Frost by Haier Poland Indiana XXL. Startujący w Classicu  będą mogli przeżyć ekstremalny skok z  wprost do zbiornika wypełnionego lodowatą wodą!  A uczestnicy pozostałych formuł będą mieli przyjemność zanurzyć się w tej samej zimnej wodzie, aż po czubek głowy. Dodatkowo, 13 września, dzień przed rozpoczęciem eventu będzie można sprawdzić swoje sportowe umiejętności na Charytatywnym Treningu Runmageddon dla Wilka – uczestnicząc w treningu masz jedyną taką szansę, by przed wszystkimi innym Uczestnikami zapoznać się z postawionymi przeszkodami (szczegóły: http://bit.ly/2ZG1bvt).

Emocji z pewnością nie zabraknie, ba!, podgrzeją je także akcje specjalne, których pojawi się w Karczewie sporo. W sobotę, o godzinie 10:00 na starcie pojawi się Artur Świercz ze swoją fantastyczną drużyną i wspólnymi siłami pokonają formułę Rekrut, czyli 6 km i 30 przeszkód. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Artur od urodzenia porusza się na wózku. Ale jak na prawdziwego sportowego świra przystało nie odpuszcza sobie, łamie bariery i ograniczenia i już niedługo pokaże na trasie na co go stać! W serii o 11:00 wystartują Uczestnicy Mistrzostw Agencji i Domów Mediowych. O godzinie 12:00 siłę i charakter zaprezentują Ci, których na co dzień widzimy w telewizji, słuchamy w radiu lub czytamy ich teksty w prasie. III Mistrzostwa Polski Dziennikarzy zrzeszą dziennikarzy z redakcji takich jak Radio Zet, RMF FM, Polska Times, Cosmopolitan, TVN czy TVP Sport.

Oprócz wspomnianego Rekruta, na Runmageddon Warszawa- Urzecze będzie można sprawdzić swoją formę na trasach Intro (3km +15 przeszkód), Classic (12 km +50 przeszkód) oraz w formułach dedykowanych młodszym sportowcom – Kids (1km +10 przeszkód) i Junior (2 km +15 przeszkód). To nie wszystko! Można także wystartować całą rodziną w formule Family, która pojawia się na Runmageddonie dopiero po raz trzeci.

RadioZET.pl/mat. pras.