Zamknij

5. Bieg im. Stanisława Tyma na 30. piętro PKiN o Puchar Prezydenta m.st. Warszawy

Andreas Nicolaides
03.06.2019 13:00
5. bieg Tyma
fot. mat. pras.

29 czerwca 2019 roku o godz. 10.00 przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie kilkuset śmiałków po raz 5. będzie mogło zmierzyć się w konkurencji wbiegania na XXX piętro PKiN, upamiętniającej wyczyn Ryszarda Ochódzkiego z filmu „Miś” Stanisława Barei.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Poprzednie edycje biegu spotkały się z dużym zainteresowaniem. Wzięło w nich już udział około 1500 biegaczy, także czołówka polskiego towerrunningu oraz miłośnicy tej jednej z najsłynniejszych polskich komedii. Bieg wpisał się już na stałe w kalendarz biegowy Warszawy. Z roku na rok impreza się rozrasta.

30 pięter Pałacu Kultury i Nauki skutecznie weryfikuje przygotowanie kondycyjne i sprawnościowe zawodników, przed którymi kilka klatek schodowych, 793 stopnie, zmienne wysokości pięter i…. kręta droga na sam szczyt.

W imprezie może wziąć udział każdy, a nagrody przewidziano nie tylko dla najlepszych – planujemy także wyróżnić zdobywcę 64. miejsca, które w 2019 roku będzie miejscem specjalnym z okazji urodzin wiecznie młodego Pałacu Kultury.

Zapisy na 5. Bieg im. Stanisława TYMA

Przygotowania do 5. Biegu im. Stanisława Tyma możecie śledzić na oficjalnym fanpage PKiN na  Facebook https://www.facebook.com/palac.kultury.i.nauki/

RadioZET.pl/mat. pras./AN