Kwalifikacje do pierwszego konkursu igrzysk olimpijskich NA ŻYWO

08.01.2018 06:00

Kwalifikacje do IO Pjongczang 2018 na żywo. Wyniki live online stream w internecie. Kwalifikacje do konkursu na normalnej skoczni IO 2018 Pjongczang na sport.radiozet.pl od godz. 13.15. Jak spisze się Kamil Stoch i spółka?

Kamil Stoch

fot. East News

IO 2018 kwalifikacje na żywo wyniki live

Zagłosuj

Czy Kamil Stoch zdobędzie złoty medal igrzysk olimpijskich?

Zaczynamy igrzyska olimpijskie 2018 w Pjongczang. Na początek kwalifikacje do konkursu IO 2018 na skoczni normalnej. W zawodach zobaczymy sprawdzony skład trenera Stefana Horngachera: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot, Stefan Hula i Jakub Wolny.

Wielkim faworytem do zdobycia złotego medalu jest Kamil Stoch, który w tym sezonie powtórzył wyczyn Svena Hannawalda i wygrał wszystkie cztery konkursy Turnieju Czterech Skoczni. Stoch to także obrońca olimpijskiego tytułu, który wywalczył cztery lata temu w Soczi.

Pjongczang 2018 kwalifikacje online wyniki w internecie

W Pjongczang odbędą się trzy konkursy skoków narciarskich - indywidualne na skoczni normalnej i dużej oraz drużynowy na skoczni dużej.

Kwalifikacje IO Pjongczang 2018 na żywo na skoczni normalnej 8 lutego o godz. 13.30. Wyniki live online stream na sport.radiozet.pl.

RELACJA NA ŻYWO. Treść odświeża się automatycznie co 60 sekund

RadioZET.pl/AN