Pierwszy olimpijski konkurs skoków w Pjongczang NA ŻYWO

09.01.2018 08:00

Konkurs na normalnej skoczni IO 2018 Pjongczang na żywo. Wyniki live stream online w internecie. Pierwszy konkurs IO przed nami. Jak spisze się Kamil Stoch? Transmisja online. Skoki narciarskie Pjongczang 2018 na żywo na sport.radiozet.pl.

Kamil Stoch

fot. East News

IO 2018 Pjongczang na żywo. Wyniki live online w internecie

Zagłosuj

Czy Kamil Stoch zdobędzie złoty medal IO?

Konkurs olimpijski IO 2018 Pjongczang na normalnej skoczni odbędzie się 10 lutego o godz. 13.30. Wielkim faworytem do jego wygrania jest Kamil Stoch, który w rewelacyjnym stylu wygrał w tym sezonie Turniej Czterech Skoczni.

Nasz najlepszy skoczek broni też tytułu olimpijskiego wywalczonego cztery lata temu w Soczi. Stoch wygrał wtedy oba konkursy - na normalnej i dużej skoczni. Najgroźniejszymi rywalami Polaka wydają się być Niemcy - Richard Freitag i Andreas Wellinger, a także Norweg Daniel Andre Tande i Austriak Stefan Kraft.

Skoki - konkurs na normalnej skoczni IO 2018 Pjongczang

Stoch z pewnością będzie liczyć też na zdobycie medalu w drużynie. Biało-czerwoni to przecież aktualni mistrzowie świata. Zanim jednak dojdzie do "drużynówki", skupiamy się na konkursie IO 2018 Pjongczang na skoczni normalnej.

IO 2018 Pjongczang pierwszy konkurs 10 lutego o godz. 13.30. Skoki Pjongczang 2018 na żywo online i wyniki live stream na sport.radiozet.pl.

RELACJA NA ŻYWO. Treść odświeża się automatycznie co 60 sekund

RadioZET.pl/AN