Pięć goli w El Clasico! Bramka Messiego na wagę zwycięstwa w 92. minucie!

23.04.2017 22:40

Real Madryt przegrał z Barceloną 2:3 w meczu 33. kolejki La Liga. Bohaterem spotkania został Lionel Messi, który zwycięskiego gola zdobył w 92. minucie.

Real Madryt - Barcelona

90. min.

Koniec meczu! Barcelona wygrała 3:2!

90. min.

Gol w 92. minucie! Gol na wagę zwycięstwa Messiego po strzale z lewej nogi!!!

90. min.

GOOOL!!! MESSI!!! KONIEC!

90. min.

Faulowany James na własnej połowie.

90. min.

Dwie minuty doliczone.

90. min.

Ale teraz Asensio wpada w pole karne Barcy - strzela z ostrego kąta! Broni ter Stegen!

88. min.

Barcelona przy piłce. Chce znów wyjść na prowadzenie.

86. min.

Marcelo z lewej strony do Jamesa, a ten pokonuje z bliska ter Stegena!!!

86. min.

GOOOL!!! JAMES!!!

85. min.

Wychodził z kontratakiem Real, ale akcja skończyła się słabym strzałem wprowadzonego kilka minut temu Jamesa.

83. min.

Ogromna przewaga Barcy. Real nie może wyjść z własnej połowy.

82. min.

Jeszcze Messi z dystansu! Broni znów Navas!

81. min.

Żółta kartka dla Kovacica za faul na Messim.

80. min.

Co za szansa dla Pique! Z pięciu metrów trafia w Navasa!

80. min.

Bardzo trudna sytuacja Realu Madryt. Barca prowadzi 2:1, a w dodatku Real gra w osłabieniu.

77. min.

Agresywny atak obiema nogami na nogi Messiego. Czerwona kartka zasłużona.

77. min.

CZERWONA KARTKA DLA RAMOSA!

73. min.

Świetny strzał z dystansu lewą nogą! Keylor Navas nie miał szans!!!

73. min.

GOOOL!!! RAKITIC!!!

72. min.

Kolejna kontra Realu! Asensio wpada w pole karne! Strzela w krótki róg! Broni ter Stegen!!!

22:13

Zmiana w Realu: Kovacic za Casemiro.

68. min.

Odpowiedź Barcelony! Kapitalna piłka do Suareza! Ten sam na sam z Navasem! Strzela!!! Broni cudownie bramkarz Realu!

67. min.

Alezż kontratak Realu!! Asensio wychodzi sam na sam! Zagrywa do Ronaldo! Pusta bramka! Nie sięgnął dobrze piłki Portugalczyk i nie trafił w bramkę!

65. min.

Kroos daleko na prawą stronę do Asensio, ten w pole karne do Ronaldo - strzał przewrotką! Niecelnie.

63. min.

Wreszcie zaatakował Real! Carvajal wpada w pole karne, kiwa, w ostatniej chwili wybija mu piłkę spod nóg Umtiti.

59. min.

Teraz Pique strzela po dośrodkowaniu z rzutu rożnego! Kapitalnie broni Navas!

58. min.

Mocno naciska Barcelona. Real ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

57. min.

Rzut wolny z 30 metrów dla Barcy. Strzela Messi! Nad bramką!

56. min.

Odpowiedź Barcelony! Alcacer znalazł się sam na sam z Navasem, ale jego strzał z kilku metrów obronił Navas!!!

55. min.

12:7 dla Realu w strzałach.

53. min.

Ależ okazja Realu! Marcelo w pole karne - strzela głową Benzema!!! Po raz kolejny ter Stegen!

50. min.

Teraz Iniesta w pole karne do Alby, ale Hiszpan na pozycji spalonej.

48. min.

Mocno wchodzi w druga połowę Real Madryt.

48. min.

Kolejna szansa! Kross zza pola krnego! Kapitalnie ter Stegen!

47. min.

Teraz kontratak Realu, Asensio do Carvajala, ten w pole karne... Kapitalna interwencja Pique!

46. min.

Rusza do ataku Barcelona, ale Modric fauluje Albę.

46. min.

Czas na drugą połowę!

45. min.

Kilka statystyk po pierwszej połowie:

45. min.

Początek meczu dla Realu, ale z biegiem czasu przewagę zyskiwała Barcelona. Końcówka zdecydowanie dla Messiego i spółka. Wracamy za kilka minut!

45. min.

Koniec pierwszej połowy! Real - Barcelona 1:1!

45. min.

Rzut rożny dla Barelony. Dośrodkowanie... Navas mija się z piłką! Messi! Nie trafił!

45. min.

Teraz rusza z kontratakiem Messi... Fauluje go Casemiro! Ma szczęście, że arbiter nie dal mu drugiej żółtej kartki.

43. min.

Jeszcze raz goście... Suarez w pole karne - uderza Alcacer! Niecelnie.

41. min.

Teraz szansa Barcelony! Nacho wybija piłkę, ta spada pod nogi Messiego - strzał! Minimalnie obok słupka!

39. min.

Zmiana w Realu: Marco Asensio pojawia się w miejsce Garetha Bale'a.

39. min.

Umtiti powalił teraz na murawę Cristiano Ronaldo. Żółta kartka!

38. min.

Poza boiskiem Gareth Bale. I wygląda na to, że dziś już na nie nie wróci.

36. min.

Luka Modrić teraz z dystansu! Kapitalnie broni ter Stegen!

33. min.

Kapitalna indywidualna akcja Messiego i strzał z bliskiej odległości! Navas bez szans!

33. min.

GOOOL! Co za odpowiedź!!! MESSI!!!

28. min.

Piłka trafiła do Marcelo, ten dośrodkował w pole karne, Ramos uderzył w słupek, do odbitej piłki dopadł Casemiro i z bliska trafił do bramki!

28. min.

GOOOL!!! Casemiro!!!

28. min.

Teraz będzie rzut rożny po interwencji Pique. Dośrodkowanie...

25. min.

Ładnie rozgrywał piłkę Real, ale sędzia odgwizdał zagranie ręką Modrica.

24. min.

Jeszcze raz strzela Ronaldo! Bardzo niecelnie. Tym razem lewą nogą zza pola karnego.

21. min.

Tymczasem cierpi Messi. Został uderzony w twarz przez Marcelo. Dużo krwi się polało.

20. min.

Cristiano Ronaldo teraz z lewej strony, wpada w pole karne, strzela!!! Dobra interwencja bramkarza Barcelony!

18. min.

Teraz Modric do Benzemy, ten jest na dobrej pozycji - strzela! Za słabo... Pewna interwencja ter Stegena.

16. min.

Teraz ruszył z piłką Messi, jest na wysokości pola karnego, zagrywa do Rakitica... wmieszał się w to Carvajal.

15. min.

Barcelona długo utrzymuje się przy piłce, ale daleko od bramki "Królewskich".

13. min.

Mecz z wysokości trybun oglądają m.in. Ronaldo i Luis Figo:

12. min.

Żółta kartka dla Casemiro za faul na Messim w środku pola.

10. min.

Wreszcie zaatakowała Barcelona - Suarez zza pola karnego! Tuż obok bramki!

8. min.

Przy piłce Barcelona, a na trybunach potężne gwizdy.

6. min.

Stracił piłkę Iniesta na połowie Realu, gospodarze ruszają z kontratakiem, długa piłka do Ronaldo, ten schodzi na lewa nogę - strzał! Broni ter Stegen!

4. min.

Kolejna szansa dla Realu, znów Carvajal w pole karne... Nikt nie sięgnął tej piłki.

3. min.

Powtórka pokazuje, że Realowi należał się rzut karny!

2. min.

Carvajal na prawej stronie, wrzuca w pole karne... Jest tam Ronaldo! Pada na murawę i co? Nie ma rzutu karnego!

1. min.

Niedokładne podanie Ramosa do Marcelo. Barca przy piłce, ale tez szybko ją traci.

1. min.