Polska - Rumunia: Trzy ciosy Lewandowskiego [WIDEO]

10.06.2017 23:52

To był jego wieczór! Kapitan reprezentacji Polski po raz kolejny poprowadził biało-czerwony zespół do efektownego zwycięstwa w eliminacjach do mistrzostw świata w Rosji. Drużyna Adama Nawałki w pięknym stylu pokonała gości z Rumunii 3:1. Poniżej trzy zabójcze trafienia ''Lewego''.

Wynik spotkania w 28. minucie otworzył Robert Lewandowski. Wówczas sędzia podyktował rzut karny za faul na kapitanie biało-czerwonych, a sam poszkodowany kilkadziesiąt sekund później zrobił to, czego oczekują od niego polscy kibice - bezbłędnie wykorzystał "jedenastkę".

W 57. minucie po perfekcyjnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Piotra Zielińskiego efektownym wyskokiem i strzałem głową popisał się Lewandowski.

Chwilę później arbiter spotkania znów wskazał na jedenasty metr. Tym razem po faulu na Zielińskim "jedenastkę" ponownie wykorzystał Lewandowski. Tym samym zdobył swojego jedenastego gola w eliminacjach MŚ 2018.