Awantura w tunelu po meczu Lech - Legia: Vuković złapał dziewczynę za ucho. Ona: "Ty frajerze" [WIDEO]

10.04.2017 13:55

Mecz Lech - Legia 1:2 dostarczył w końcówce niesamowitych emocji. Te z boiska przeniosły się do szatni. W tunelu - już po zejściu zespołów z murawy - doszło do starcia Aleksandra Vukovica z dziewczyną pracująca dla "Kolejorza". - Ty frajerze - rzuciła do niego. "Vuko" złapał ją za ucho i...

Aleksander Vukovic

Zagłosuj

Czy myślisz, że Vuković wcześniej sprowokował dziewczynę?

- Ej, dziewczynko - rzucił do niej. Dziewczyna, oburzona zachowaniem asystenta Jacka Magiery, który po tych słowach zaczął się oddalać, odwróciła się i krzyknęła: - Grzeczniej!

Zobaczcie starcie dziewczyny z Vukovicem:

To zdarzenie komentowane jest równie mocno jak sam mecz. Głos w sprawie zabrał rzecznik prasowy Lecha Poznań, Łukasz Borowicz. - Zachowanie koleżanki nie na miejscu, ale była reakcją na kolejne chamskie zachowanie Vukovica. Rozmawiałem po meczu z trenerem Jackiem Magierą, przeprosił - napisał na Twitterze.

Kibice zaczęli dopytywać, o jakie zachowanie Vuko chodziło. Odpowiedzi niestety nie otrzymali. Wypowiedział się natomiast sam zainteresowany. - Hahaha, dobre… Ja tam nawet nie biorę tego na poważnie, dziewczynka się zagotowała, emocje, ale Pan w tej chwili się ośmieszył kłamiąc - napisał w odpowiedzi na słowa rzecznika "Kolejorza".

Mecz Lech - Legia zakończył się wygraną klubu ze stolicy Polski 2:1. Bramki padały jednak dopiero w samej końcówce. Na prowadzenie "Kolejorz" wyszedł w 82. minucie za sprawą gola Tomasza Kędziory. Sześć minut później wyrównał Maciej Dąbrowski. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Kasper Hamalainen, były piłkarz Lecha, który trafił do bramki w 94. minucie.