Bundesliga: Borussia bez szans w starciu z Bayernem. Uraz Lewandowskiego [WIDEO]

08.04.2017 20:53

Robert Lewandowski strzela a Bayern Monachium wygrywa z Borussią Dortmund. Reprezentant Polski zdobył dwie bramki w starciu ze swoją byłą drużyną. Bawarczycy pewnie pokonali rywali 4:1 w hicie 28. kolejki Bundesligi. Boisko z urazem opuścił kapitan reprezentacji Polski.

RL9

Na ten moment nie wiadomo, jak poważny jest uraz Polaka. Napastnik Bayernu i reprezentacji Polski upadł po faulu w polu karnym w 68 minucie. Jedenastkę zdążył jeszcze zamienić za bramkę, ale potem trzymał się za prawy bark i poprosił o zmianę.

To nie dobra informacja na cztery dni przed meczem z Realem Madryt w Lidze Mistrzów.

W niemieckim hicie Monachijczycy nie dali żadnych szans gościom z Dortmundu. Już po kwadransie prowadził 2:0 po golach Riberego i Lewandowskiego z rzutu wolnego. Kolejną bramkę w 2. połowie dołożył też Arjen Robben.

Bayern pewnie zmierza po piąte mistrzostwo z rzędu. Borussia o trzecie miejsce w lidze będzie musiała jeszcze powalczyć.

W drużynie BVB ani minuty nie zagrał Łukasz Piszczek, który skarży się na problemy ze stawem skokowym.