Udany rewanż Barcelony, Juventus bez szans na Camp Nou

12.09.2017 22:38

Barcelona wygrała z Juventusem 3:0 w meczu 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Gole dla ekipy z Camp Nou strzelali Lionel Messi (dwa) i Ivan Rakitić.

Barcelona - Juventus

90. min.

Koniec! Barcelona - Juventus 3:0!

90. min.

Ale nic więcej tu się już nie wydarzy...

90. min.

Dwie minuty doliczone.

82. min.

Tymczasem strzela znów Bernardeschi! Za słabo by pokonać bramkarza gospodarzy.

79. min.

Mieliśmy przed chwilą kolejnego gola dla Barcy, ale trafienie Suareza nie zostało uznane. Sędzia odgwizdał spalonego.

76. min.

Wreszcie odpowiedź Juve, ale strzał z dystansu Bernardenschiego bardzo słaby.

69. min.

Kolejny strzał Messiego z okolic 16. metra i znów mamy bramkę! Barca prowadzi już 3:0!

69. min.

GOOOL!!! Messi po raz drugi!

62. min.

Bernardeschi pojawił się w miejsce Bentancura.

57. min.

Prosta strata defensywy Juventusu, Messi wbiega w pole karne, podaje do środka, tam jeszcze interwencja jednego z obrońców, ale do wybitej piłki dopada Rakitić, który pewnym strzałem pakuje piłkę do siatki.

57. min.

GOOOL!!! Rakitić!!!

54. min.

Żółta kartka dla Messiego za dyskusje z sędzią.

52. min.

Teraz szansa Barcelony! Messi zza pola karnego... Słupek! Piłka jeszcze odbija się od pleców Buffona, ale nie wpada do bramki.

48. min.

Dybala przed szansą, ale jego uderzenie ląduje wysoko nad bramką ter Stegena.

46. min.

Przed nami druga połowa!

45. min.

Wracamy za kilka minut.

45. min.

1:0 - tak kończy się pierwsza połowa meczu Barca - Juve.

45. min.

Mocny cios Barcy na zakończenie pierwszej połowy.

45. min.

Argentyńczyk wymienił piłkę z Suarezem i strzelił płasko z 16 metrów! Buffon bez szans! Piłka po strzale Messiego odbiła się jeszcze od słupka.

45. min.

GOOOL! Messi!!!

44. min.

Strzela Matuidi! Zablokowany!

42. min.

Sturaro pojawił się w miejsce kontuzjowanego De Sciglio.

40. min.

Rzut rożny dla ekipy z Camp Nou. Messi w pole karne... Niedokładne.

35. min.

Ponad dwa kwadranse za nami, ale dobrych sytuacji do zdobycia gola jak na lekarstwo. Póki co nie porywa ten mecz.

30. min.

Akcja Barcelony, ale podanie Messiego do Alby zatrzymane przez defensywę "Starej Damy'.

25. min.

Teraz rzut rożny dla Juve. Dybala w pole karne... Za mocne dośrodkowanie.

23. min.

Grała piłką Barca, gra teraz Juve. Piłka w pole karne Katalończyków, Bentancur! W ostatniej chwili piłkę zabrał mu Alba!

20. min.

Messi... W mur! Jeszcze Suarez! Broni Buffon!

20. min.

Faul blisko pola karnego. Będzie okazja do strzału dla Messiego.

16. min.

Teraz prostopadłe podanie do przodu, ale przytomnie wyszedł z bramki Buffon.

13. min.

Iniesta próbował sprytnego zagrania do Suareza, ale czujnie przerwali akcję defensorzy mistrzów Włoch.

12. min.

Rozgrywa Barcelona, utrzymuje się przy piłce, ale daleko od bramki Juve.

8. min.

Kolejna szansa! Tym razem strzelał Dybala, ale z uderzeniem poradził sobie ter Stegen.

5. min.

Pierwsza szansa dla Juve! Strzał De Sciglio zza pola karnego jednak minimalnie niecelny!

2. min.

Długo rozgrywali gracze Juve, ale Barca dobrze gra w obronie. Odbiór daleko od własnego pola karnego.

1. min.