Juventus - Barcelona 3:0! Wielki mecz Włochów w Lidze Mistrzów!

11.04.2017 22:40

Juventus wygrał z Barceloną 3:0 w pierwszym meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów! Gole dla mistrzów Włoch strzelali: Paulo Dybala (dwa) i Giorgio Chiellini.

Juventus

Zagłosuj

Kto awansuje do półfinału?

22:38

Świetny mecz mistrzów Włoch! Na rewanż na Camp Nou Juventus pojedzie z trzybramkową zaliczką!

90. min.

KONIEC! Juventus - Barcelona 3:0!

90. min.

Juventus stara się grać jak najdalej od własnego pola karnego.

90. min.

Cztery minuty doliczone.

87. min.

Strzela Messi z wolnego... w mur!

85. min.

Barcelona rozgrywa piłkę przed polem karnym Juve. Faul Rincona i będzie rzut wolny...

82. min.

Bohater gospodarzy schodzi z boiska - Dybala. W jego miejsce Rincon.

80. min.

Kapitalne dośrodkowanie Messiego - Umtiti... nie sięgnął piłki! Od bramki wznowi Buffon!

76. min.

Przypomnijmy, że na kwadrans pierwszego meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów Juve prowadzi z Barcą 3:0.

75. min.

Suarez teraz z dystansu! Wysoko nad bramką!

69. min.

Strzela Neymar! I... Powtórki pokazują teraz, że przy strzale Neymara Bonucci zagrywał piłkę ręką - jednak po wcześniejszym odbiciu się jej od głowy Włocha. Nie ma karnego. Gramy dalej.

68. miin.

Szansa dla Barcelony! Messi do Suareza, ten sam na sam z Buffonem - strzela! Kapitalnie broni Gigi!!!

64. min.

Padł teraz w polu karnym Barcelony Dybala. Szymon Marciniak nie wskazał jednak na 11. metr. I słusznie!

57. min.

Faul Iniesty w środku pola. Żółta kratka!

55. min.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego - Chiellini strzela głową i piłka wpada do bramki od słupka!

55. min.

GOOOL! CHIELLINI! 3:0 dla Juventusu!

54. min.

Teraz kolejna szansa Juve! Długo piłka do przodu, Higuain sam na sam! Broni ter Stegen! Powinno być 3:0!

53. min.

Odpowiada Juventus! Dobre podanie do Cuadrado, ten odgrywa do Higuaina - strzela Argentyńczyk! Dobra interwencja ter Stegena!

52. min.

Teraz Suarez na lewej stronie, podaje do Iniesety - strzał! Nad bramką!

50. min.

Teraz kapitalne podanie do Suareza... Szybszy Buffon.

48. min.

Mocno weszła w drugą połowę Barcelona - Iniesta strzela, ale niecelnie.

47. min.

Pierwsza szansa Barcelony - Messi zza pola karnego! Tuż obok bramki!

46. min.

Zaczynamy drugą połowę!

45. min.

Wracamy za kilka minut!

45. min.

Koniec pierwszej połowy! Juventus - Barcelona 2:0!!!

44. min.

A teraz Higuain z powietrza!!! Z trudem broni ter Stegen!

41. min.

Tutaj wracamy jeszcze do sytuacji, w której sędzia słusznie odgwizdał spalonego:

39. min.

Szansa dla Barcelony. Rzut rożny - dośrodkowanie... Łapie piłkę Buffon.

36. min.

Kolejna szansa "Starej Damy"! Cuadrado na prawej stronie, wycofuje piłkę do Pjanica - strzał! Nad bramką! Gdyby to był Dybala...

33. min.

Optyczna przewaga od kilku minut po stronie Barcelony. Na sytuacje bramkowe to się jednak nie przekłada.

30. min.

Teraz Barcelona przed szansą na gola, Suarez mija Buffona - pusta bramka! - nic z tego! Spalony!

25. min.

Posiadanie piłki 68:32 na korzyść Barcelony. Na wynik kompletnie się to nie przekłada.

22. min.

Szybka akcja Juve, Alex Sandro wycofuje piłkę do Dybali na 16. metr - strzał Argentyńczyka i mamy 2:0 dla "Starej Damy"!

22. min.

GOOOL!!! DYBALA po raz drugi!!!

20. min.

Co za szansa Barcelony! Cudowne podanie Messiego do Iniesty, ten sam na sam z Buffonem - strzela! Kapitalnie broni Buffon! Nie ma gola!

18. min.

Pjanic w pole karne... Oddala grę Pique. Dobra interwencja obrońcy Barcelony.

17. min.

Rzut wolny teraz dla Juve. Będzie szansa na dośrodkowanie...

13. min.

Barcelona zaczyna mieć przewagę w posiadaniu piłki. Niewiele jednak wynika z tego w ataku.

10. min.

Bardzo mocny początek Juve. Barca nie jest w stanie odpowiedzieć.

7. min.

Zlekceważyli Argentyńczyka obrońcy Barcelony. Stał niepilnowany w polu karnym, odwrócił się z piłką i ładnym strzałem w długi róg pokonał bramkarza!

7. min.

GOOOL! Co za początek!!! DYBALA!!!

3. min.

Kolejna szansa mistrzów Włoch! Pjanic dośrodkowuje z rzutu wolnego - strzał głową! Broni ter Stegen strzał Higuaina!